Zdobądź Nutellę w wyjątkowym opakowaniu

Nutella z oryginalną etykietą to doskonały sposób na wyrażenie tego, co czujesz! Na etykiecie może znaleźć się imię Twoje lub bliskiej Ci osoby, życzenia, wyznanie. Wszystko zależy od Ciebie. W tegorocznej edycji możesz dodatkowo wybrać obrazek przedstawiający zainteresowania, który doskonale zilustruje wymyślony tekst. Na końcu wybierz swój ulubiony kolor i gotowe! Aby zdobyć zaprojektowaną przez siebie etykietę, wystarczy kupić promocyjny słoik Nutelli (350 g lub 600 g), a następnie postępować zgodnie z instrukcjami kreatora etykiet na http://www.nutella.com/pl/pl. Dwie stworzone przez siebie etykiety otrzymasz od producenta drogą pocztową na wskazany adres zupełnie za darmo!
Aż żal nie skorzystać z takiej okazji do zrobienia niespodzianki bliskim, zatem do dzieła!

Złóż życzenia

Imieniny? Urodziny? Spersonalizowany prezent w postaci słoika Nutelli z zabawną etykietą to strzał w dziesiątkę! Ania uwielbia podróżować? Tomek jest zaciętym sportowcem? Zuza kocha książki? Teraz będą mogli cieszyć się smakiem Nutelli w opakowaniu, które odzwierciedla ich pasje. Radość z takiego prezentu gwarantowana!

Wyznaj swoje uczucia


Jesteś pewien, że to ta jedyna, ale nie masz odwagi jej o tym powiedzieć? Kochasz go najbardziej na świecie i chcesz pokazać mu, jaki jest dla Ciebie ważny? Z Nutellą wyznawanie uczuć jest naprawdę łatwe, a do tego przyjemne i słodkie! Słoik ulubionego kremu z miłosnym wyznaniem na etykiecie to niebanalny sposób na wyrażenie tego, co czujesz – Twoja druga połowa na pewno to doceni.

Zaskocz bliskich

Pragniesz komuś podziękować? Okazać wsparcie? A może nie ma żadnej szczególnej okazji i chcesz po prostu pokazać komuś, że jest dla Ciebie wyjątkowy? Świetny kumpel, na którego zawsze możesz liczyć? Najwspanialsza przyjaciółka, z którą znasz się od dziecka? Kochani rodzice? Niezastąpione rodzeństwo? Ulubiony szef?

Zaskocz bliskich, wręczając im odrobinę przyjemności zamkniętej w tym kultowym słoiku. Tak oryginalny prezent przypadnie do gustu każdemu, bez względu na wiek, płeć i zainteresowania. Nie czekaj, już dziś podziel się radością! Promocja trwa od 15/09/2016 do 30/11/2016