Świat jest taki, jakim go widzisz, a sposób postrzegania zależy wyłącznie od ciebie. Na wszystko dookoła patrzysz bowiem przez skonstruowane przez siebie „okulary”. Składają się na nie twoje myśli i przekonania wpajane latami przez rodzinę, szkołę i otoczenie. Nie są to jednak prawdy absolutne, tylko jeden z wielu możliwych punktów widzenia.

Bądź milionerką w myślach

Twoje nastawienie ma wpływ na to, co osiągasz! Dlatego pierwszym magicznym sposobem będzie zmiana sposobu myślenia. Wyrwij się z błędnego kręgu negatywnego nastawienia. Jak najczęściej wyobrażaj sobie, że jesteś milionerką. Przestań się obawiać, że stracisz pracę i że zabraknie ci gotówki. Moc pozytywnego myślenia jest potężna. Szybko zobaczysz jej efekty. Wystarczy utrwalić w podświadomości obraz bogatej siebie, by powoli zaczął stawać się rzeczywistością. Zgodnie z ezoteryczną zasadą „podobne przyciąga podobne” myślenie o dostatku przywoła pieniądze. To bardzo prosta metoda, ale skuteczna, by pomnożyć to, co już się posiada.

Wymień stary portfel

Wygląd twojego portfela jest bardzo ważny. Jeśli jest zniszczony, z dziurą czy rozdarty, mały i brzydki, na pewno nie przyciągnie gotówki. Powinien być gustowny i odpowiednio duży. Banknoty i karty bankowe muszą się w nim swobodnie mieścić. Nie musi być drogi, ale schludny i elegancki (podobnie torebka). Zwróć uwagę, żeby nie przechowywać w portfelu przeterminowanych rachunków i starych notatek, gdyż zabierają one miejsce spodziewanym zyskom. Za to warto do niego włożyć np. łuskę z wigilijnego karpia. Ta królewska ryba jest symbolem bogactwa. Można również nosić w portfelu chińskie monety przewiązane czerwoną nitką albo czterolistną koniczynę, najlepiej przez siebie znalezioną. Ochroni ona przed bankructwem i sprawi, że z każdych poważnych tarapatów fi nansowych zawsze wyjdziesz obronną ręką.

Zatrzymaj gotówkę w domu

Oczyszczanie mieszkania to ważny etap sprowadzenia bogactwa do niego. Pamiętaj, że pieniądze chętniej przychodzą do domu, w którym jest porządek. Dbaj więc, by w twoim otoczeniu panował ład. Wszystko powinno mieć w nim swoje miejsce. Nie rozrzucaj bezmyślnie na półkach czy szafkach rachunków do zapłacenia, bo zapraszają one do domu kłopoty fi nansowe albo brak stabilizacji. Każdy grosz traktuj z respektem, nie kładź go byle gdzie, gdy wyjmiesz z kieszeni. Nie gnieć banknotów i często licz, ile masz gotówki. Majątek zapewni ci bilon rozłożony we wszystkich rogach pokoju. Możesz także umieścić pod zlewem miseczkę pełną drobnych monet – przyciągnie to stały przypływ gotówki. Jeśli pracujesz w domu, to naczynie umieść na biurku. Przynajmniej raz w tygodniu zapal w mieszkaniu kadzidło, zwłaszcza w kątach, tam bowiem gromadzi się negatywna energia odstraszająca przypływ fortuny. W ten sposób pozbędziesz się złych fl uidów i oczyścisz przestrzeń wokół siebie.

Powieś lustro blisko sejfu

Przedmiotem, który ma magiczną moc i zapewnia powodzenie fi nansowe, jest lusterko. Powieszone tam, gdzie trzymasz gotówkę, symbolicznie podwaja dochody. Jeśli prowadzisz własną fi rmę, umieść je w okolicy kasy lub sejfu. Możesz też nosić lustereczko w portfelu. Ale nigdy w pustym, bo wtedy biedy będzie dwa razy więcej.

Oto cztery sprawdzone przez wróżkę metody na zwiększenie zasobów portfela. Przed przystąpieniem do czarów odpręż się i postaraj wyciszyć. Potraktuj wykonywanie rytuałów poważnie, żeby magia zadziałała. I jeszcze jedna ważna wskazówka: stosuj je tylko w czasie od nowiu do drugiej kwadry Księżyca, czyli gdy rośnie. Emanuje wtedy siłą sprzyjającą pomnażaniu dochodów.

1. Weź czek albo polecenie wypłaty, takie jakie wypełnia się w banku. Wpisz na nim sumę, której ci brakuje lub którą chciałabyś zdobyć w najbliższym czasie. Podaj również datę wyznaczającą dzień, do którego chcesz zdobyć te pieniądze (nie bądź jednak zbyt niecierpliwa, w tej kwestii posłuchaj intuicji), oraz swoje imię i nazwisko, pseudonim albo imię, jakiego wobec ciebie używają znajomi i bliscy. Włóż czek lub formularz do drewnianej szkatułki, najlepiej czerwonej, z lusterkiem w środku. Jeśli pudełeczko nie ma go – włóż małe zwierciadło. Dbaj o pudełeczko, odkurzaj i pilnuj, aby nikt do niego nie zaglądał.  

Zobacz także:

2. Przygotuj cztery monety, wodę w miseczce oraz świeczkę. Zapal ją, wycisz się i wyobraź sobie, jak pieniądze wypełniają twoje dłonie, jest ich tak dużo, że ledwo możesz je utrzymać. Potem włóż do miseczki monety i postaw ją w lewym rogu sypialni, dalszym od wejścia. Niech zostanie tam przez cztery dni. Po tym czasie wyjmij monety. Wodę wylej, mówiąc: każdy wydany pieniądz wraca do mnie zwielokrotniony. Tego samego dnia wydaj te cztery monety na własne przyjemności.

3. Poszukaj wśród swoich banknotów taki, który ma w numerach seryjnych cyfrę 8. Posiada ona moc przyciągającą pieniądze. Im więcej ósemek, tym większy przypływ gotówki. Jeszcze lepiej, żeby za ósemką lub ich ciągiem była dziewiątka. Jeśli znajdziesz taki szczęśliwy banknot, włóż go do osobnej przegródki w portfelu i nigdy nie wydaj. To twój talizman przywołujący bogactwo.

4. Ustaw na stole cztery czerwone świeczki. Weź doniczkę i nasiona bazylii lub rzeżuchy. Zapal świece, stań twarzą zwróconą na wschód i zasiej rośliny w doniczce. W ziemi umieść malachit lub agat muszlowy. Dbaj o uprawę. A kiedy zioła urosną, dodawaj je do potraw. Przyciągną one dostatek do twojego domu.