Istnieje powszechne przekonanie, że kobiety to gaduły, plotkary i często im się buzia nie zamyka. Nic bardziej mylnego! Poznaj imiona kobiet, które porozumiewają się bez słów i dobrze na tym wychodzą.

Zobacz także:

Oto imiona kobiet, które porozumiewają się bez słów

Aniela

Aniela potrafi oczami wyrazić całą paletę emocji, od szczęścia po dezaprobatę. Jej bliscy nie muszą się pytać jej o zdanie, ponieważ jej oczy zdradzają wszystko. Niestety to prowadzi do wielu nieporozumień, bo Aniela nie jest aż tak surowa, jakby wskazywało na to jej spojrzenie. Nie raz musiała wyjaśniać, że doszło do nieporozumienia i przepraszać za niewypowiedziane słowa.

Estera

Estera ma dar jasnowidzenia. Potrafi, patrząc w oczy, zajrzeć w zakamarki duszy. Dzięki temu wie, widzi i rozumie więcej niż inni ludzie. Ten dar pomaga jej w codziennym życiu, ale także w sprawach zawodowych. Wielokrotnie ostrzegała przyjaciół przed kłopotami, które miały się dopiero wydarzyć. I nigdy się nie myliła. Niestety, ta umiejętność bywa dla też przekleństwem.

Kamila

Kamila to niepoprawna optymistka, która ma „śmiejące się” oczy. Nawet gdy stara się zachować pełną powagę, po jej spojrzeniu widać, że w głębi duszy jest roześmiana. Ta umiejętność pozwala jej rozładować napięcie w nawet najbardziej stresującej sytuacji. Jednak gdy jej dzieci coś zmajstrują, taki wzrok nie sprzyja umoralniającym pogadankom.

Monika

Monika, gdy nawiąże bliską relację z osobą, która  nadaje na tych samych falach, potrafi rozmawiać z nią tylko za pomocą wzroku. Ta niezwykła umiejętność sprawia, że między Moniką a jej przyjaciółką nawiązuje się niezwykle silna więź, z której nie zrezygnuje ani ze względu ma męża, ani na dzieci. Co więcej, dzięki tej duchowej relacji uniknęła wielu życiowych kłopotów.

Żaneta

Żaneta niewiele mówi, więc często sprawia wrażenie zimnej i niedostępnej. Nic bardziej mylnego. Ona po prostu komunikuje się za pomocą wzorku, który jest bardziej wymowny niż wypowiedziane słowa. Jednym spojrzeniem potrafi skarcić, a nawet wymusić zmianę zdania. Doskonale zdaje sobie sprawę z wyjątkowej umiejętności i chętnie z niej korzysta.

Zobacz także:

Przeczytaj także: