Specjaliści zajmujący się magią słowa ujawnili imiona 9 kobiet, które mają w sobie naturalne piękno. W większości przypadków ten dar działa na ich korzyść, jednak w jednym nie przynosi szczęścia.

Czytaj też:

Oto imiona 9 kobiet, które mają w sobie naturalne piękno

Aldona

Aldona ma w sobie wyjątkowy urok i nie może odpędzić się od adoratorów. Przez wielu mężczyzn jest postrzegana jako wyjątkowo atrakcyjna. Jednak gdy się zwiąże z miłością życia, będzie wierna i lojalna.

Bożena

Bożena ma w sobie naturalne piękno, którym potrafi urzec niejedną osobę. Dzięki temu w jej życiu wiele się dzieje, a otaczające ją osoby są zawsze przychylnie nastawione. To prawdziwa szczęściara.

Elwira

Elwira emanuje silną energią i ma w sobie to "coś". Dlatego też wszystko układa się po jej myśli, a wszelkie nieszczęścia omijają ją szerokim łukiem. Uważa, że najważniejszą rzeczą jest żyć w zgodzie z sobą samą.

Hanna

Hanna ma opinię trzpiotki i mimo upływu lat ma młodą duszę. Jej spontaniczność dodaje jej uroku i naturalnego wdzięku. Wiele osób darzy ją szczerą sympatią, ponieważ Hanna nigdy ich nie okłamuje.

Iwona

Iwona lubi się dobrze ubrać i nie szczędzi pieniędzy na nabiegi kosmetyczne. Umie jednak zachować umiar i uwydatnia tylko swoje naturalne piękno. Wiele osób skrycie jej zazdrości.

Zobacz także:

Klara

Klara kieruje się w życiu sercem, a jej dobroć sprawia, że roztacza wokół siebie wyjątkową aurę, która na innych działa niczym magnes. Nie może narzekać na pecha, ponieważ jej energia skutecznie go neutralizuje.

Malwina

Malwina cokolwiek na siebie nie założy, zawsze wygląda jak miliom dolarów. Miły charakter i łagodne usposobienie sprawiają, że otaczają ją ludzie o podobnych wartościach.  I całe szczęście, bo dla Malwiny poczucie bezpieczeństwa jest najważniejsze.

Renata

Renata rozsiewa wokół siebie tajemniczą aurę, która intryguje, fascynuje i przyciąga wiele osób. Znajomi uważają, że jest to zasługą jej naturalnego piękna i wyjątkowej duszy. Nie może narzekać na brak powodzenia.

Zofia

Zofia jest niezwykle kobieca i rozsiewa wokół siebie wyjątkowy czar. Niestety, jej uroda nie jest jej sprzymierzeńcem. Wielu panów uważa, że tak piękna kobieta bardziej nadaje się na kochankę niż żonę.

Czytaj też: