Nie ulega wątpliwości, że imię silnie rezonuje z naszą osobowością. Co więcej, ukryta w nim magia również wpływa na nasze zachowanie. W poniższym artykule poddajemy wnikliwej analizie imiona 7 mężczyzn, którzy prowadzą bujne życie towarzyskie

Zobacz także: 

Oto imiona 7 mężczyzn, którzy prowadzą bujne życie towarzyskie

Aleksander

Aleksander nie opuści żadnego spotkania w gronie przyjaciół, a gdy nie ma okazji do imprezowania, sam wymyśli jakiś pretekst. To jego odskocznia od dnia codziennego i ciężkiej pracy. Mimo że ma już ma karku siwe włosy, nie widzi powodu, żeby zmieniać styl życia.

Jacek

Jacek uważa, że spotkania z przyjaciółmi i wspólna zabawa to solidna dawka pozytywnej energii. Niestety jego partnerka nie podziela tej opinii. Uważa, że w pewnym wieku już nie wypada. Jednak Jacek się tym zupełnie nie przejmuje.

Krystian

Krystian jest towarzyski i uwielbia opowiadać dowcipy. Uważa, że nie ma do tego lepszej okazji niż szalone spotkania z kumplami. Jego znajomi już się przyzwyczaili, że zawsze zjawia się przed czasem. Zwiąże się z kobietą, która zaakceptuje taki stan rzeczy.

Michał

Michał nie umie żyć sam, nawet jeśli jest w związku. Cały czas szuka sposobności, by spotkać się ze znajomymi, bo w innym przypadku ma wrażenie, że jego życie jest puste i bezwartościowe. Do bliskich  przyjaciół lub rodziny zawsze przychodzi bez zapowiedzi.

Olgierd

Olgierd uwielbia organizować przyjęcia i zapraszać gości. Tylko wtedy czuje się prawdziwym panem domu. Poza tym lubi chwalić się przed znajomymi swoimi nowymi nabytkami, np. spawarką lub wędką. Gdy w oczach innych widzi podziw, wie, że wykonał kawał dobrej roboty.

Zobacz także:

Przemysław

Przemysław tak bardzo kocha imprezować, że czasem przychodzi nawet nie proszony, ale zupełnie się tym nie przejmuje. Jego czarujący uśmiech i mały podarek dla gospodarzy sprawia, że jest mile widzianym gościem. Niestety, takie zachowanie wprawia w zakłopotanie jego partnerkę.

Tomasz

Tomasz przed rodziną udaje spokojnego domatora, ale gdy tylko urwie się ze smyczy, pokazuje swoje drugie oblicze.  Nie dość, że rozkręca każdą imprezę, to jeszcze bawi się do białego rana. Uważa, że powinno się korzystać z przyjemności, jak bardzo tylko się da, ponieważ życie mamy tylko jedno.

Przeczytaj także: