Specjaliści wskazali imiona 7 mężczyzn, którzy mają niepokorną duszę. Lubią chodzić własnymi ścieżkami i zawsze mają wyrobioną opinię na każdy temat. Dowiedz się, o kogo chodzi.

Zobacz także: 

Oto imiona 7 mężczyzn, którzy mają niepokorną duszę

Bronisław

Bronisław uwielbia rywalizację i wyzwania. Zawsze wybierze taki zawód, w którym będzie mógł pokazać się z jak najlepszej strony oraz rywalizować z innymi. Doskonale sprawdza się w pracy w korporacji lub dużych zakładach, gdzie ma możliwość szybkiego awansu. Nierzadko wybiera karierę naukową.

Edward

Edward ma duszę buntownika i zawsze chadza własnymi ścieżkami. Jeśli się na coś uprze, z pewnością postawi na swoim. Nie zmuszaj go i nie wywieraj presji, bo ucieknie w panice. Przekonasz go tylko i wyłącznie mocnymi argumentami.

Henryk

Henryk chadza swoimi ścieżkami i czasem trudno go zrozumieć. Nie lubi się tłumaczyć z podejmowanych decyzji i często się na wszystkich obraża. To sprawia, że zazwyczaj jest sam, jak sam twierdzi, z wyboru. Ma kilku sprawdzonych przyjaciół, na których zawsze może liczyć.

Maksymilian

Maksymilian jest skryty i nieufny. Dlatego, zamiast podążać za innymi, daje sobie czas, by podejmować własne, przemyślane decyzje, które często stoją w sprzeczności z tym, co akurat jest modne i popularne. Niektóre osoby widza w nim buntownika i wielkiego mędrca, ale on tak nie uważa.

Marian

Marian ma swoje zasady i wiernie się ich trzyma. Jeśli coś postanowi, to nie zmieni zdania. Dlatego wiele osób uważa go za buntownika, chociaż działanie i decyzje Mariana wcale nie to mają na celu. Czasem sam bywa zaskoczony, że jest postrzegany właśnie w ten sposób.

Zobacz także:

Waldemar

Waldemar uwielbia adrenalinę i chętnie uprawia sporty, które wnoszą w życie silne emocje. Od dziecka lubił się wyłamywać ze schematów i żyć po swojemu, a z wiekiem ta tendencja tylko się pogłębia. Szczęśliwy z wiązek stworzy tylko z kobietą, która  będzie przychylna jego nie zawsze bezpiecznym pasjom.

Zbigniew

Zbigniew uważa, że życie jest po to, by doświadczać. Nie usiedzi na jednym miejscu i będzie imał  się różnych zawodów w różnych miejscach. Dzięki temu, że widział już wiele, wie, że nie musi przestrzegać wszystkich zasad, jakie nakłada na niego niepisany zwyczaj. Dlatego wiele osób uważa, że ma niepokorną duszę.

Przeczytaj także: