Specjaliści zajmujący się magią imienia są zdania, że energetyczne wibracje danego słowa mogą mieć silny wpływ na nasze życie, a nawet osobowość. Dlatego, aby udowodnić swoją tezę, wnikliwie przeanalizowali imiona 7 kobiet, które odnajdują szczęście w małych rzeczach. Z poniższego artykułu dowiesz się, co sprawia, że życie niektórych osób jest pełne magicznych chwil.

Czytaj też:

Oto imiona 7 kobiet, które odnajdują szczęście w małych rzeczach

Beata

Beata jest niezwykle wrażliwa i umie dostrzegać w piękno w duszy drugiego człowieka. Potrafi docenić każdą osobę i nawet w największej wadzie potrafi dostrzec zaletę. Jest wspaniałą przyjaciółką o wielkim sercu.

Halina

Halina ma wyjątkowy dar i widzi więcej niż inni. Wszystko dlatego, że przywiązuje dużą wagę do pozornie błahych spraw. Cieszy ją najmniejszy sukces i umie docenić to, co ma. To sprawia, że jej życie jest pełne magii.

Jolanta

Jolanta ma złote serce. Jej zdaniem prawdziwe szczęście przynosi bezinteresowna pomoc osobom w kryzysie. Uśmiech na ich twarzach jest najlepszą nagrodą. Wie, że gdy sama będzie w potrzebie, nie zostanie sama.

Ksymena

Ksymena ceni sobie minimalizm i unika wielkiego splendoru. Uważa, że pieniądze przynoszą tylko kłopoty, a największą radość sprawiają spotkania w gronie bliskich. Jest wspaniałą żoną.

Łucja

Łucja ceni sobie życie rodzinne. Udział w życiu bliskich i wspólne pokonywanie życiowych trudności sprawia, że Łucja docenia najmniejsze radości. Jej zdaniem nie ma nic piękniejszego niż celebrowanie sukcesów.

Zobacz także:

Marzena

Marzena ceni sobie szczere rozmowy z bliskimi i to właśnie one sprawiają, że jej życie jest pełne małych radości. Zawsze troszczy się o członków rodziny, a nawet się o nich zamartwia. Nie zawsze jednak jej nadmierna troska spotyka się z ciepłym przyjęciem.

Natalia

Natalia jest zawsze uśmiechnięta i optymistycznie patrzy na świat. Nie lubi martwić się na zapas, ani rozdrapywać starych ran. Żyje tu i teraz, bo nie chce, żeby ominęło ją to, co najpiękniejsze w życiu.

Czytaj też: