Zdaniem wielu ekspertów magia słowa ma silne powiązanie z otaczająca nas rzeczywistością, a nawet z naszym zachowaniem i osobowością. W niniejszym artykule analizujemy imiona 7 kobiet, które mają sumienie czyste jak łza. Czy na pewno nie można im nic zarzucić?

Zobacz także:

Imiona 7 kobiet, które mają sumienie czyste jak łza

Grażyna

Grażyna postępuje zawsze sprawiedliwie i zgodnie z własnym sumieniem. Dlatego nie można jej nic zarzucić, a sama twierdzi, że jest czysta jak łza. Jest niezwykle taktowna, nie wtrąca się w życie innych osób, ale też nie pali się do pomocy. Dla niej najważniejsze jest tylko szczęście jej najbliższych.

Halina

Halina jest wyważona i zdystansowana, co pozwala jej zawsze „na zimno” ocenić sytuację. Taka postawa sprawia, że nigdy nie może sobie niczego zarzucić. Jednak jej koleżanki z pracy uważają, że przez takie zachowania sprawia wrażenie osoby trudnodostępnej i zamkniętej w sobie.

Izabella

Izabella szybko podejmuje decyzje, ale dzięki doskonałej intuicji nigdy się nie myli. Jej działania lub opinie są dokładnie takie, jakie powinny być, dlatego sumienie Izabelli jest zawsze czyste jak łza. Wiele osób skrycie zazdrości jej tego wyjątkowego daru.

Jagoda

Jagoda w życiu kieruje się dobrymi intencjami i nikomu nie życzy źle. To sprawia, że w swoim osądzie nie ma sobie nic do zarzucenia. Nierzadko jednak jej bliscy mają jej za złe, że podejmuje za nich decyzje i wcale nie pyta się o zdanie. Jagoda jednak nie przyjmuje tego do wiadomości.

Milena

Milena lubi bezinteresownie pomagać, a opieka nad dziećmi sprawia jej najwięcej przyjemności. Zawsze kieruje się dobrem innych i niczego nikomu nie zazdrości. Wie, że nie wszystko złoto, co się świeci, a nierzadko sukcesy są okupione poświęceniem, a nawet cierpieniem i łzami.

Zobacz także:

Urszula

Urszula jest silnie uduchowiona, empatyczna i kieruje się w życiu szczerym sercem. Zawsze mówi, co jej ciąży na duszy, jednak zawsze w sposób wyważony, tak aby nikogo nie urazić. Ta wyjątkowa umiejętność sprawia, że doskonale czuje się w takich zawodach jak handlowiec lub organizatorka imprez.

Weronika

Weronika jest prostolinijna, szczera i unika konfliktów. Jeśli jednak ktoś porządnie zajdzie jej za skórę, potrafi się nieźle odszczekać. Mimo wszystko nie można jej nic zarzucić, ponieważ działa tak tylko i wyłącznie w swojej obronie lub w imieniu swoich bliskich. Taka przyjaciółka to prawdziwy skarb.

Przeczytaj także: