Specjaliści zajmujący się magią słowa wskazali imiona 5 mężczyzn, którzy zawsze trzymają rękę na pulsie. Okazuje się, że zawsze są dobrze poinformowani i nic im nie umknie. Gdy w ich życiu pojawiają się kłopoty, szybko znajdują optymalne rozwiązania. Dowiedz się, o kogo chodzi.

Czytaj też:

Oto imiona 5 mężczyzn, którzy zawsze trzymają rękę na pulsie

Antoni

Antoni jest zawsze dobrze poinformowany i wie, co w trawie piszczy. Jest uważnym obserwatorem i dzięki swoim zdolnościom interpretacyjnym potrafi bardzo szybko wyciągnąć odpowiednie wnioski. Nie poucza innych i nie wtrąca się w nie swoje sprawy. Jednak gdy ktoś poprosi go o poradę, nie odmawia pomocy. Jest oddanym mężem i chętnie angażuje się w życie rodzinne.

Krzysztof

Krzysztof zawsze trzyma rękę na pulsie. Gdy coś się dzieje w pracy, uważnie wsłuchuje się w to, co bliscy mają do powiedzenia. Szanuje odmienne opinie i zawsze stara się zrozumieć inny punkt widzenia. Doskonale sprawdza się w roli mediatora. Najchętniej zwiąże się z kobietą, która ma podobne wartości i jest otwarta na świat. Nie znosi nudy. 

Leon

Leon jest zawsze na bieżąco z nowinkami, a w pracy chętnie słucha plotek. Uważa, że lepiej wiedzieć, kto ma z kim na pieńku, by uniknąć towarzyskiej wpadki. Jest niezwykle inteligentny i wiele rzeczy przychodzi mu bez wysiłku. W pracy najlepiej odnajduje się na samodzielnych stanowiskach. Ceni sobie spokój i lubi przebywać w samotności.

Miłosz

Miłosz jest niezwykle towarzyski i z każdym potrafi błyskawicznie nawiązać kontakt. To sprawia, że wiele osób nieświadomie zwierza mu się ze swoich kłopotów, a nawet tajemnic. Jednak nigdy nie wykorzystuje tej wiedzy, by ugrać coś dla siebie. Jest szczery i prostolinijny. W pracy ma opinię lojalnego i solidnego pracownika. Jest stały w uczuciach.

Witold

Witold lubi modne ubrania i jest dobrze obeznany w nowych trendach. Nowinki technologiczne to często jego konik. Znajomi często stawiają go sobie za wzór elegancji. Uważa, że pracuje się po to, by móc korzystać z życia, ale w miarę możliwości odkłada małe sumy na czarną godzinę. Jego ideałem jest kobieta z klasą.

Zobacz także:

Czytaj też: