Specjaliści zajmujący się magią słowa są przekonani, że wibracje imienia silnie wpływają na naszą osobowość, a nawet na nasze upodobania i preferencje. Na potwierdzenie swoich teorii przeanalizowali imiona 5 mężczyzn, którzy zakochują się w niewłaściwych kobietach. Wiele wskazuje na to, że nie mają szczęścia w miłości. Gdy w końcu trafią na tę jedyną, ich życie będzie przypominało bajkę.

Czytaj także:

Oto imiona 5 mężczyzn, którzy zakochują się w niewłaściwych kobietach

Jarosław

Jarosław nie ma szczęścia w miłości i zawsze zakochuje się bez wzajemności. Po czasie okazuje się, że tylko on był emocjonalnie zaangażowany w związek, a partnerka oczekiwała, iż będzie ją utrzymywał. Jednak w głębi duszy wciąż ma wielką nadzieję, że kiedyś pozna swoją drugą połówkę.

Kamil

Kamil ma nierealistyczne oczekiwania wobec kobiet, dlatego jego związki nie są trwałe. Zakłada, że jego partnerka będzie wobec niego pobłażliwa jak mama i przymknie oko na jego wybryki. Dopóki nie zmieni swojego podejścia do życia, będzie wciąż sfrustrowany i rozgoryczony. Może liczyć tylko na przelotne romanse.

Lucjan

Lucjan uważa, że nie ma szczęścia do kobiet, ale w tym przypadki prawda leży pośrodku. Swoim potencjalnym partnerkom stawia wymagania, których nikt nie jest w stanie spełnić. Zdarza się także, że wypomina im pewne niedociągnięcia. W praktyce żadna z pań nie jest z nim w stanie długo wytrzymać i często dochodzi do kłótni.

Miłosz

Miłosz ma duszę romantyka i potrafi zakochać się w sekundę. Często zmienia "obiekt" swoich westchnień, a znajomi uważają, że jest wręcz uzależniony od miłości. Swoje zachowanie tłumaczy tym, że jeszcze nie spotkał tej jedynej i prawdziwej miłości. Wszyscy jednak wiedzą, że to tylko wymówka.

Tomasz

Tomasz to perfekcjonista i oczekuje, że jego związek oraz partnerka będą jak z bajki. To sprawia, że wiele obiecujących znajomości przeszło mu koło nosa. Gdy ktoś zwraca mu uwagę, że ta strategia to droga donikąd, unosi się dumą. Jest przekonany, że ma czas i warto czekać.

Zobacz także:

Czytaj także: