Specjaliści wskazali imiona 5 mężczyzn, którzy robią głupstwa z miłości. Gdy poczują motyle w brzuchu, nie zawsze myślą racjonalnie, tylko kierują się głosem serca.

Zobacz także: 

Oto imiona 5 mężczyzn, którzy robią głupstwa z miłości

Lucjan

Lucjan, gdy się zakocha, wprost szaleje z miłości i nie może przestać myśleć o ukochanej. Zamiast skupić się na pracy i codziennych obowiązkach, planuje dla niej niespodzianki. Cały czas stara się, by ukochana była w dobrym nastroju i niczego jej nie brakowało. Jego zachowanie sprawia, że bliscy są czasem zaniepokojeni jego zaangażowaniem w związek.

Marcin

Marcin dla swojej ukochanej jest w stanie zrobić wiele. Często robi głupstwa w nadziei, że jej zaimponuje. Na swoje szczęście, ma dobrą intuicję do kobiet, ponieważ jego ukochana studzi jego szalone zapędy. Dzięki niej unika poważnych błędów, które w najlepszym razie zakończyłby się mandatem za zakłócanie ciszy nocnej. Serenady śpiewane pod oknem ukochanej to nie najlepszy pomysł na wyznanie miłości.

Oskar

Oskar nie potrzebuje wiele, by palnąć głupstwo. Gdy się zakocha do szaleństwa prawdopodobieństwo, że zrobi coś głupiego, znacząco wzrasta. Zawsze staje w obronie ukochanej i pod wpływem impulsu może wdać się w bójkę o jej honor. Kocha zawsze szczerze, ale ma dość trudny charakter. Jeśli się z nim zwiążesz, musisz twardo obstawiać przy swoim i nie dać się omamić obietnicami. Inaczej będziesz miała przechlapane. 

Piotr

Piotr jest spokojny i wyważony, ale dla ukochanej zrobi dosłownie wszystko. Romantyczne spacery, wystawne kolacje we dwoje oraz płatki róż, tak właśnie wyobraża sobie udany związek. Mimo długiego stażu zawsze będzie pamiętał o ukochanej. Najchętniej zwiąże się z kobietą, która ma głowę pełną pomysłów i będzie go inspirować do mniejszych lub większych szaleństw. Dzięki temu życie Piotra jest niezwykle barwne.

Roman

Roman jest wierny i stały w uczuciach. Nie lubi publicznie się całować ani trzymać za ręce, ale w domowych pieleszach zachowuje się zupełnie inaczej. W głębi duszy to prawdziwy romantyk, który jest złakniony ciepła i dotyku. Jego ukochana ma wyjątkowe szczęście, ponieważ Roman zawsze stawia ją na pierwszym miejscu i nigdy nie zrobi nic wbrew jej woli. Lubi obsypywać partnerkę drobnymi prezentami.

Zobacz także:

Przeczytaj także: