Zdaniem specjalistów magia imienia silnie rezonuje z nami, a także wpływa na to, kim jesteśmy i jak się zachowujemy. Poniżej zostały przeanalizowane i zinterpretowane imiona 5 mężczyzn, którzy obiecują gruszki na wierzbie. Przekonaj się, jak wiele prawdy w sobie kryją.

Zobacz także: 

Imiona 5 mężczyzn, którzy obiecują gruszki na wierzbie

Alan

Alan pod publiczkę powie wszystko, co inni chcą usłyszeć. Jednak w głębi serca dobrze wie, że nawet nie spróbuje wywiązać się ze swoich obietnic. Wychodzi z założenia, że „jakoś to będzie”. Gdy będzie taka potrzeba, znów zacznie opowiadać bajki. Od swojej żony wymaga całkowitej lojalności. Jeśli nie będzie kryła jego kłamstewek, szybko się z nią rozstanie, nawet jeśli darzy ją uczuciem.

Czesław

Czesław obiecuje gruszki na wierzbie, ale robi to tak przekonująco, że każdy wierzy mu na słowo. Mimo że wiele osób przejechało się na jego obietnicach, nikt do tej pory nie odważył się ich zdemaskować. Czesław umiejętnie zwala winę na inne osoby. Jego bliscy mają do niego żal, ponieważ to oni najczęściej padają ofiarą jego fałszywych obietnic. Gdy się zwiążesz z Czesławem, nie daj się wciągnąć w jego gierki, bo źle na tym wyjdziesz.

Grzegorz

Grzegorz lubi być w centrum zainteresowania, więc często opowiada podkoloryzowane historie na swój temat. Gdy czuje, że może na kimś zrobić wrażenie, będzie wyolbrzymiał swoje zasługi i obiecywał dosłownie wszystko. Niestety, przyłapany na kłamstwie idzie w zaparte. Grzegorz zwiąże się z kobietą, która będzie go podziwiać i nieustannie prawić komplementy. Od swoich dzieci wymaga bezwzględnego posłuszeństwa.

Norbert

Norbert lubi być podziwiany, więc w zamian za miłe słowa i atencję obiecuje innym różne rzeczy. Stara się być słowny, jednak nie zawsze mu się to udaje. Ma jednak dobre gadane, więc gdy ktoś ma do niego pretensje, potrafi go przegadać i tak przedstawić sytuację w korzystnym świetle. Doskonale sprawdza się jako handlowiec, marketingowiec, czy specjalista od kontaktu z mediami. 

Patryk

Patryk, by ukryć swoje kompleksy, kłamie na potęgę, aż sam się w tym gubi. Każdej osobie mówi coś innego, bo nawet sam nie pamięta, co komu powiedział i obiecał. Wiele osób uważa go za dobrego fachowca i jest zadowolona z jego usług, ale niestety,  niesłowność i nieterminowość Patryka sprawia, że sam siebie pakuje w niezłe kłopoty. W miłości jest wierny.

Zobacz także:

Przeczytaj także: