Specjaliści zajmujący się magią słowa nie mają wątpliwości, że wibracje imienia silnie rezonują z naszą osobowością i wpływają na podejmowane decyzje. Dzięki tajemnej wiedzy możemy lepiej poznać motywacje innych osób, a także odczytywać znaki, jakie kieruje ku nam Wszechświat. Dlatego specjalnie dla nas eksperci przeanalizowali imiona 5 mężczyzn, którzy cieszą się opinią skner. Dowiedz się, co stoi z ich zachowaniem.

Czytaj też:

Oto imiona 5 mężczyzn, którzy cieszą się opinią skner

Andrzej

Andrzej dokładnie liczy każdą wydaną złotówkę, a najchętniej nie wydawałby ani grosz na życie. Często wprasza się na spotkania towarzyskie, ale nic nie przynosi ze sobą. Znajomi wiedzą, że przychodzi tylko po to, by najeść się i popić za darmo, chociaż dobrze zrabia i nie klepie biedy. To sprawia, że nie zawsze jest mile widzianym gościem.

Kazimierz

Kazimierz lubi liczyć pieniądze i upaja się ich widokiem. Poza tym często kontroluje wydatki swoich bliskich. W szczególności, jeśli jest jedynym żywicielem rodziny. Ma wtedy poczucie, że posiada władzę i każdy musi się go słuchać. Jego zdaniem kobiety wydają zbyt dużo pieniędzy na niepotrzebne bibeloty i kosmetyki.

Konrad

Konrad lubi mieć rzeczy dobrej jakości, ale niechętnie wydaje na nie pieniądze. Zawsze się targuje i żąda rabatów, ponieważ uważa, że wysokie ceny to czyste zdzierstwo. Czuje wielką przyjemność i miłe ciepełko w sercu, gdy patrzy na stan swojego konta. Pieniądze jednak najchętniej wydaje tylko na siebie. Bliskim w prezencie daje byle co.

Mariusz

Mariusz ma opinię sknery. Zawsze szuka sposobu, by zaoszczędzić i kupuje rzeczy podrzędnej jakości. Lubi opowiadać, że nie ma pieniędzy i na nic go nie stać, bo wie, że może wtedy liczyć na gratisy lub drogie prezenty.  Zazdrości innym drogich rzeczy, ale sam ich sobie nie kupi, chociaż go na to stać. Nikomu nic nie pożycza.

Wiesław

Wiesław nie może narzeka na brak pieniędzy. Jednak nie obnosi się ze swoim majątkiem, a czasem specjalnie ubiera się w łachmany, by nie budzić zazdrości. Wychodzi z założenia, że czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Jego zdaniem niewiele potrzeba do szczęścia, a dobra materialne tylko komplikują życie.

Zobacz także:

Czytaj też: