Astrolodzy bez cienia wątpliwości wskazali imiona 5 kobiet, które w październiku wpadną w tarapaty. Na szczęście istnieje uniwersalny patent, który pomoże uporać się z kłopotami.

Zobacz także: 

Imiona 5 kobiet, które w październiku wpadną w tarapaty

Blanka

Blanka rozpocznie miesiąc z przytupem. To da jej złudne poczucie, że może wszystko, a jej życie to nieustanne pasmo sukcesów. Niestety, po 20 października karta się odwróci i na Blankę spadnie lawina kłopotów. Nim upora się z jednym, pojawi się kolejny. To będzie gehenna.

Hanna

Hanna w połowie października otrzyma wiadomość, która wprawi ją w silne zakłopotanie. Będzie musiała tłumaczyć się z przeszłości. W obawie, że jej bliscy zaczną się na nią krzywo patrzeć, będzie kłamać w żywe oczy. Niestety, to sprawi, że przed końcem miesiąca sprawa się jeszcze bardziej skomplikuje.

Karolina

Karolina nie będzie chciała sprawić przykrości bliskiej osobie i ulegnie jej prośbom. Niestety, nie będzie mogła wywiązać się ze swoich obietnic, czym postawi nie tylko siebie w kłopotliwej sytuacji. Przez to jedno zdarzenie Karolina będzie miała zły nastrój już do końca miesiąca. 

Monika

W październiku Monika poniesie konsekwencje swoich czynów. W emocjach zrobi coś głupiego, a to ściągnie na nią same kłopoty. Co więcej, wiele osób się od niej odwróci, ponieważ w ich oczach przestanie być wiarygodna. To będzie dla Moniki największa kara.

Sylwia

Wraz z nadejściem października Sylwia zostanie zauroczona. Dlatego, cokolwiek nie zrobi, zakończy się katastrofą. Jednak dopiero w drugiej połowie miesiąca Sylwia zorientuje się, co jest przyczyną jej problemów. To jednak będzie tylko połowa sukcesu.

Zobacz także:

 

Sprawdź:

Skuteczny trik na uniknięcie kłopotów 

Od czasu do czasu każdego z nas dopadają kłopoty. W takiej sytuacji konieczne jest wykonanie odczynienia pecha, które sprawi, że pozbędziemy się kłopotów raz na zawsze. Najczęściej polecany jest prosty i skuteczny rytuał z wykorzystaniem soli, która ma silne właściwości oczyszczające i zabezpieczające. Gdy poczujesz, że nadszedł odpowiedni moment, natrzyj swoje ciało solą, a następnie spłucz je obficie wodą. W ten sposób pozbędziesz się energetycznych toksyn oraz zabezpieczysz przed złą energią.

Przeczytaj także: