Astrolodzy wskazali imiona 5 kobiet, które w październiku czeka niespodzianka. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że to będzie ich najlepszy czas w tym roku. Poznaj listę wyjątkowych szczęściar.

Zobacz także:

Imiona 5 kobiet, które w październiku czeka niespodzianka

Beata

Beata w końcu będzie mogła się w pełni cieszyć życiem. Jej zmartwienia i bolączki, które od dawna zaprzątały myśli, znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W połowie października los przyniesie Beacie finansową niespodziankę, która na dobre rozwiąże problemy. Wszystko to sprawi, że odzyska życiową harmonię i z optymizmem spojrzy w przyszłość.

Halina

Halina w pierwszych dniach października otrzyma ważną wiadomość, która wniesie radość do jej życia. Będzie to wyjątkowa niespodzianka, choć nie będzie dotyczyła jej bezpośrednio. Mimo że ta wiadomość nie rozwiąże wszystkich rodzinnych problemów Haliny, poczuje ona jednak ogromną ulgę, a ciężki głaz spadnie z jej serca. Nie ma nic piękniejszego niż widzieć szczęście na twarzach ukochanych osób.

Maria

Maria musiała zaciekle walczyć o swoje i ostatnio często była stawiana w bardzo niekomfortowych sytuacjach. Los jednak pokaże, że cierpliwość się opłaca i już w pierwszym tygodniu października szczęście się do niej uśmiechnie. Bliska osoba zupełnie niespodziewanie nie tylko okaże ci emocjonalne wsparcie, ale także nie poskąpi drobnych przyjemności. Tym większe będzie zdziwienie Marii, bo tę relację już dawno spisała na straty.

Maryla

Maryla wraz z nadejściem października po raz ostatni obetrze łzy, które ostatnio tak czato goszczą na jej twarzy. Jesień przyniesie duchowe ukojenie i to będzie największy dar, o jakim od dłuższego czasu marzyła. Nic bowiem nie będzie dla niej cenniejsze niż poczucie wewnętrznej harmonii. Gdy spokój na dobre zagości w sercu Maryli, jeszcze przed końcem miesiąca podejmie się wyzwania, które przyniesie jej wielkie korzyści.

Teresa

Teresa w odpowiednim momencie podejmie kluczową decyzję, a to sprawi, że los będzie jej wyjątkowo sprzyjał. Październik wniesie w życie Teresy wiele niespodzianek, które sprawią, że na jej buzi zagości od dawna niewidziany uśmiech. Bliska, ale dawno niewidziana osoba ma dla Teresy wyjątkowo dobrą nowinę, a w sprzyjających okolicznościach przekaże ją osobiście.

Zobacz także:

Przeczytaj także: