Zdaniem astrologów znak zodiaku jasno wskazuje na nasz charakter, cechy osobowości oraz przyszłość. W tym artykule analizie zostają poddane 4 znaki zodiaku, które są łase na pieniądze i robią wszystko, co mogą, by mieć ich jak najwięcej. Dowiedz się, co na ich temat mówią gwiazdy.

Zobacz także:

4 znaki zodiaku, które są łase na pieniądze

Byk

Zodiakalny Byk goni za pieniędzmi i nie ma dla niego nic ważniejszego. Oficjalnie twierdzi, że pracuje po to, by zapewnić godny byt rodzinie, ale w głębi serca wie, że napędzają go osobiste pobudki. Chce wszystkim udowodnić, że jest nie tylko zaradny, ale i na wszystko go stać. Wierzy, że w życiu najważniejsze są pieniądze i to właśnie one rządzą światem. To kochający rodzic, ale nie ma cierpliwości do swoich dzieci.

Rak

Rak kocha markowe ubrania i kosmetyki, ale nie lubi się przemęczać, więc unika pracy jak ognia. Najchętniej zwiąże się z osobą, która będzie go utrzymywała i kupowała drogie prezenty, a on w zamian zajmie się domem. Nie pogardzi też pieniędzmi od rodziców, czy dziadków lub sporą wygraną. Marzeniem zodiakalnego Raka jest mieszkać w wielkiej willi z ogrodem, jeździć drogim autem, a w wolnych chwilach pić napoje z palemką. 

Waga

Waga kocha być w centrum zainteresowania, często szasta pieniędzmi na prawo i lewo. W ten sposób buduje swoją popularność i pozycję. Niestety, w konsekwencji jest wciąż zadłużona, a nawet popada w jeszcze większe długi, co odbija się na jej samopoczuciu. Żeby poprawić sobie humor, wydaje pieniądze na przyjemności. Marzy o wielkiej wygranej, która pozwoli jej spełniać wszystkie zachcianki.

Ryby

Ryby lubią pieniądze i wydają je z wielkim rozmachem. Niestety później żalą się, że na nic ich nie stać. Czy taka jest prawda? Niekoniecznie. Zodiakalne Ryby nie lubią i nie chcą się dzielić. Dorze wiedzą, że udając osobę niezamożną, a nawet biedną, mogą wiele zyskać, bo inni ludzie chcą im bezinteresownie pomóc. Często grają w loteriach i grach liczbowych, ale jak dotąd bez powodzenia.

Przeczytaj także:

Zobacz także: