Astrolodzy współpracujący z naszą redakcją jednogłośnie wskazali 3 znaki zodiaku, na które w marcu spadnie deszcz pieniędzy. Okazuje się, że los będzie im przychylny, ale na największe sukcesy zapracują sobie sami. Jednak jeśli nie zastosują się do wskazówek gwiazd, nie pozostanie im nic innego, jak obejść się smakiem.

Czytaj też:

Oto 3 znaki zodiaku, na które w marcu spadnie deszcz pieniędzy

Byk

Byk może liczyć na wyjątkowe szczęście, a w im gorszej znajduje się sytuacji, tym nagroda, jaką ześle mu los, będzie większa. Jednak zdaniem gwiazd nic nie stanie się przez przypadek. W połowie marca zodiakalny Byk otrzyma wyjątkową szansę, by odmienić los. Jeśli tylko nie będzie działał pochopnie i dokładnie wsłucha się w znaki, jakie kieruje ku niemu Wszechświat, niebawem będzie opływał w bogactwa. Powinien także zachować rozwagę w wyrażaniu opinii, bo może sobie nieświadomie poważnie zaszkodzić.

Lew

Lew może liczyć na przypływ dodatkowej gotówki lub awans na wysokie stanowisko. Z pozoru będzie to wyglądało, jakby po prostu miał wielkiego farta. Nic jednak bardziej mylnego. Finansowy sukces będzie okupiony ciężką pracą, którą wykonywał w tajemnicy przed bliskimi. Jeśli planuje sprawić sobie lub bliskim niespodziankę, w marcu los przyniesie mu wiele dobrych okazji i możliwości. Zdaniem gwiazd, marzenia będą na wyciągnięcie ręki, o ile zodiakalny Lew nie zachłyśnie się pierwszym sukcesem. Bo los ma dla niego w planach znacznie więcej.

Strzelec

Strzelec będzie z niedowierzaniem łapał się za portfel, bo już dawno nie miał tam aż tak sporej sumki. Poczyniona w przeszłości inwestycja dopiero teraz przyniesie mu zyski. Będzie to kwota, o jakiej nawet nie marzył. Możliwe, że otrzyma pewien spadek, który rozwiąże wiele jego problemów finansowych. Gwiazdy jasno wskazują, że będą to pieniądze "z przeszłości". Jednak podejmując kluczowe decyzje, nie może nikomu wierzyć na słowo. Okazuje się, w orbicie zodiakalnego Strzelca pojawią się osoby łase na łatwy zysk, które będą chciały wykorzystać jego dobre serce.

Czytaj też: