Astrolodzy po raz kolejny wskazali aż 3 znaki zodiaku, które w październiku dotknie ręka anioła. Ten gest sprawi, że ich życie przepełni się spokojem i harmonią. Dowiedz się, na co mogą liczyć wybrańcy losu. 

Zobacz także:

 3 znaki zodiaku, które w październiku dotknie ręka anioła

Bliźnięta

Bliźnięta czeka miesiąc pełen magicznych wrażeń, a wszystkie ich marzenia spełnią się jak za dotknięciem magicznej różdżki. Zdaniem astrologów wszystko jest zapisane w przeszłości i anielskim sercu zodiakalnych Bliźniąt. Pewne wydarzenia z przeszłości oraz okazane serce innym ludziom wytworzyło potężną energię, która w październiku spłynie w postaci rzęsistego deszczu łask i obfitości. Świat będzie ci przychylny i nie tylko pozwoli realizować marzenia, ale i sam będzie podsuwał doskonałe rozwiązania, o których wcześniej nie miałaś pojęcia. To dobry czas na rozwój duchowy. 

Rak

Zodiakalny Rak będzie otoczony miłością i wsparciem bliskich, co sprawi, że poczuje się wyjątkowo, a każdy dzień będzie jak z bajki. Anielska moc utworzy dookoła ciebie niewidzialny parasol ochronny. Ta nieprzenikalna powłoka skutecznie zablokuje dostęp osobom, które nie mają wobec ciebie szczerych intencji, a w szczególności tej jednej osobie, o której wiesz, że ci źle życzy. W konsekwencji poczujesz się uwolniona od problemów dnia codziennego, a to sprawi, że ogarnie się spokój ducha. Gwiazdy radzą, aby w październiku oddać się medytacji, która będzie wspierać twoją anielską łagodność i cierpliwość.

Wodnik

Wodnik będzie mógł w końcu odetchnąć pełną piersią. Sprawy, które zaprzątały twoje myśli, ułożą dokładnie tak, jak chcesz. Gdy ten kamień spadnie ci z serca, poczujesz nie tylko ogromną ulgę, ale i zaczniesz dostrzegać piękno w codziennych wydarzeniach. Małe radości sprawią, że otaczająca cię rzeczywistość stanie się magiczna. Możesz liczyć także na anielską przychylność w sprawach uczuciowych. Gdy myśląc o swoich bliskich lub o ukochanej osobie, poczujesz anielski znak, wiedz, że wszystko pójdzie po twojej myśli. Anioły będą się kontaktować poprzez subtelne znaki: muśnięcie puchatym piórkiem lub delikatny podmuch w pomieszczeniu, w którym nie ma prawa wiać.

Przeczytaj także: