Są ludzie nader dojrzali jak na swój wiek, którzy zawsze świetnie radzą sobie w życiu. Są też jednak ich zupełne przeciwieństwa. Takie osoby nie dość, że całe życie zachowują się jak dzieci, to jeszcze potrzebują kogoś, kto pomoże im ogarnąć się w życiu. Wszystko przez charakter, na który wpływa to, pod jaką gwiazdą się urodziły. Wróżka Casilla wskazała 3 znaki zodiaku, które są jak duże dzieci.

3 znaki zodiaku, które są jak duże dzieci

Uwielbiają dobrą zabawę, a przed zobowiązaniami uciekają, gdzie pieprz rośnie. Jeśli chcą się zaangażować w jakąś relację, to tylko wtedy, gdy wiedzą, że partner zastąpi im rodziców. O kim mowa? 

Oto najbardziej dziecinne znaki zodiaku:

  • Lew,
  • Koziorożec, 
  • Wodnik.

Zobacz także: 

Lew, Koziorożec i Wodnik nigdy nie dorosną

Lew jest znakiem zodiaku, który zgrywa odpowiedzialnego i władczego, ale w rzeczywistości potrzebuje kogoś, kto będzie go prowadził za rękę. Zawsze musi mieć u swojego boku osobę, która będzie pochwalać wszystkie jego pomysły, ale przede wszystkim zajmie się wszelkimi rzeczami, które on uważa za zbędę w swoim życiu - np. sprzątanie czy gotowanie. Odpowiedzialność nie jest w jego stylu.

Koziorożec zgrywa odpowiedzialnego, ale jak przychodzi co do czego, oczekuje od swojego partnera, że ten będzie jego życiowym przewodnikiem. Nie potrafi się ustatkować. Najpierw skrupulatnie trzyma się maminej spódnicy, a potem podporządkowuje się partnerowi. Jego silny charakter wcale mu w tym nie przeszkadza. Najlepszy jest bowiem właśnie w grze pozorów. 

Wodnik uwielbia swoją dziecięcą stronę i zawsze próbuje robić z niej atut, choć czasami przez to zdarza mu się ośmieszyć. To właśnie on będzie się odmładzał na wszelkie możliwe sposoby, chociażby przy pomocy stylizacji. Czasami do tego stopnia zapomina o upływie czasu, że zdarza mu się zatracić w rzeczywistości. Dlatego potrzebuje kogoś, kto przypomni mu o jego wieku. 

Zobacz także:

Zobacz także: