Poprzednie wcielenia i reinkarnacja to tematy, które pobudzają wyobraźnię. Wiele osób wierzy, że dusza ludzka nie jest stworzona do jednego życia, a do następujących po sobie wcieleń. Każde z nich ma za zadanie nauczyć nas czegoś nowego. Podobno istnieją ludzie, którzy potrafią sięgnąć pamięcią do wcześniejszego życia. Gwiazdy zaś wskazują, że niektórym przychodzi to łatwiej niż innym. Wróżka Katja wskazała 3 znaki zodiaku, które pamiętają swoje poprzednie wcielenie. Posiadają wędrującą duszę i czerpią z jej mądrości. Sprawdź, o kim mowa.

Które 3 znaki zodiaku pamiętają swoje poprzednie wcielenie?

Astrologowie wskazują, że pewne znaki zodiaku są najbardziej uduchowione wśród wszystkich podniebnych patronów. Dzięki temu mają nie tylko doskonałą intuicję, ale także niezwykłe zdolności. Jedną z nich jest pamięć wykraczająca poza ludzkie umiejętności. Mogą doświadczać wspomnień z minionych wcieleń i kierować się ponadczasowymi wskazówkami. Częściej niż pozostałych spotyka ich zjawisko zwane déjà vu, czyli odczucie, że coś wydarzyło się już wcześniej. Mają wiedzę na temat rzeczy, których nigdy się nie uczyli lub talenty, które nieprawdopodobnie szybko się rozwijają. Te i inne sygnały świadczące o wiedzy z wcześniejszego życia mocno wpływają na ich teraźniejszość. Oto 3 znaki zodiaku, które pamiętają swoje poprzednie wcielenie:

  • Panna
  • Skorpion
  • Ryby

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mają wędrującą duszę

Panna pozornie związana jest z żywiołem ziemi i kieruje się praktycznością. To jednak jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku. Dobrze odczytuje podpowiedzi swojej intuicji i widzi oznaki cudów na co dzień. Jej wiedza na temat ludzkiego ciała i umysłu wykracza często poza to, co sama przyswoiła. Sporo czasu poświęca na rozmyślania nad sensem życia i przemijaniem. Panna ma wędrującą duszę, która sprawia, że mocno odczuwa wszelkie objawy niesprawiedliwości.

Skorpion uznawany jest za mocno uduchowiony znak. Pociągają go tajemnice i przekraczanie granic ludzkiego pojmowania. Patronat Skorpiona sprawia, że osoby urodzone w jego znaku mogą łatwiej sięgnąć pamięcią do wiedzy poprzedniego wcielenia. Urywki z wcześniejszego życia mogą pojawiać się w jego umyśle jako sny, marzenia czy podczas medytacji. Dzięki mądrości wędrującej duszy wie, jak odczytywać ludzi i ich zachowania.

Ryby mają mistyczną naturę, do której mogą zwrócić się w każdej chwili. Jeśli tylko pozwolą sobie na odpłynięcie w świat marzeń i rozmyślań, odkryją wspomnienia z wcześniejszego życia. Poprzednia inkarnacja może jednak kłaść się cieniem na ich teraźniejszości – Ryby odczuwają niewyjaśnione tęsknoty i emocje z innych wcieleń. Niektóre osoby spod tego znaku mogą mieć wrażenie, że żyją w niewłaściwych czasach. To dlatego bywają roztargnione i wiecznie zamyślone.

Sprawdź także:

Zobacz także: