Gwiazdy wskazują, że jeszcze w tym miesiącu wiele się zmieni w życiu kilku wybranych znaków zodiaku. Nadejdzie przełomowe wydarzenie, które doprowadzi do końca ich aktualnego związku. Z gwiazd odczytujemy jednak, że nie będzie to zła wiadomość, a wręcz przeciwnie. Aby nadeszło coś nowego, poprzedni stan rzeczy musi odejść w zapomnienie. Zobacz, czy znasz te 3 znaki zodiaku, które czeka rozstanie. Związek zakończą jeszcze we wrześniu.

Które znaki zodiaku czeka rozstanie we wrześniu?

Wrzesień to miesiąc nowych początków w wielu różnych kwestiach. Dla kilku znaków zodiaku oznacza on wkroczenie na nieznaną ścieżkę w miłości. Zanim się to wydarzy, czeka ich rozstanie i zakończenie obecnego związku. Tylko w ten sposób otworzą się przed nimi nowe możliwości. Nie warto zatem usilnie trzymać się tego, co znane, nawet jeśli nie daje to szczęścia. Szansa na wymarzony związek może czekać tuż za rogiem. Jak potoczą się miłosne losy wybranych znaków? Te 3 znaki zodiaku czeka rozstanie we wrześniu:

  • Baran,
  • Waga,
  • Strzelec.

Zobacz też:

Te 3 znaki zodiaku zakończą związek we wrześniu

Baran od pewnego czasu nosi się z podjęciem decyzji co do obecnego związku. Wszyscy dookoła widzą, że nic z tego nie będzie, tobie jednak trudno podjąć zdecydowane kroki. Barany, które czują, że uczucie się wypaliło, czeka rozstanie we wrześniu. Im dłużej będą zwlekać z rozstrzygającą rozmową, tym gorzej dla nich. Postaw wszystko na jedną kartę i uwolnij was oboje z tej matni.

Waga zdaje sobie sprawę, że jej związek przechodzi próbę. Niestety jest to kolejna szansa, której nie uda się im wykorzystać. Starania muszą bowiem pochodzić z obu stron. Waga uważa, że ciężką pracą zdoła naprawić partnera, przynosi jej to jednak same rozczarowania. Ten znak zodiaku czeka rozstanie we wrześniu, które przyniesie jej smutek, ale także wielką ulgę. Poszukaj kogoś, dla kogo będziesz partnerką, a nie opiekunką.

Strzelec coraz częściej ucieka w świat samotności lub pracy. Oderwanie od rzeczywistości pomaga jednak tylko na krótko. Posłuchaj intuicji i porozmawiaj szczerze z partnerem. Strzelce czeka rozstanie we wrześniu, które uwolni was oboje. Macie wielką szansę na utrzymanie relacji na stopie przyjacielskiej. Aby do tego doszło, musisz podjąć konkretne kroki i dać coś z siebie. Nie czekaj na działania z drugiej strony.

Sprawdź także:

Zobacz także: