Już wkrótce wielkie święto zakochanych. 14 lutego obchodzimy walentynki, choć nie wszyscy lubią ten dzień. W tym roku grono przeciwników może się powiększyć. W gwiazdach da się odczytać, że 3 znaki zodiaku będą mieć pecha w walentynki. Ich plany spalą na panewce. Nawet sam Amor im nie pomoże. Sprawdź, kto powinien być gotowy na wszystko tego dnia.

Które znaki zodiaku będą mieć pecha w walentynki?

Astrolodzy zdradzili, że nie wszyscy będą mogli czerpać z walentynek pozytywną atmosferę. Zarówno sympatycy święta zakochanych, jak i jego przeciwnicy spod wybranych znaków zodiaków będą mieli wtedy wielkiego pecha. Wiele planów, które poczynili z myślą o romantycznym wieczorze, nie powiedzie się. Zamiast tego na ich drodze pojawią się liczne nieprzewidziane problemy i zaskakujące pomyłki. Lepiej nie liczyć na łut szczęścia. Spóźnienia, zgubione prezenty czy pomylone rezerwacje z pewnością się przydarzą. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i kreatywność. Oto 3 znaki zodiaku, które będą mieć pecha w walentynki:

  • Rak,
  • Strzelec,
  • Ryby.

Zobacz też:

Tym 3 znakom zodiaku nawet sam Amor nie pomoże

Rak

Rak na najbliższą środę powinien przygotować przynajmniej trzy różne wersje świętowania. Ten znak zodiaku będzie miał wyjątkowego pecha w walentynki. Jego zapominalska i chaotyczna natura da o sobie znać. Rak może pomylić godziny, miejsca, a nawet... imię ukochanej osoby. Lepiej mieć w zanadrzu słodki upominek i kilka pięknych słów na złagodzenie awantury.

Strzelec

Strzelec w tym roku założy, że to druga strona powinna przygotować się na 14 lutego. To będzie wielki błąd, który może kosztować go spokój w relacji na długi okres. Nawet jeśli Strzelec jednak weźmie się do pracy i zorganizuje randkę, czeka go pech w walentynki na każdym kroku. Zgubiony prezent czy awaria prądu wyzwoli sporo negatywnych uczuć. Warto spróbować dostrzec pozytywy sytuacji.

Ryby

Ryby wkrótce będą musiały odnaleźć się w wyjątkowym chaosie. Jeśli obiecały ukochanej osobie cudowny wieczór, warto wyjść z pracy lub domu o wiele wcześniej. Ryby będą mieć pecha w walentynki i mogą dotrzeć na miejsce grubo po czasie. Nie warto liczyć na cierpliwość i wyrozumiałość partnera. Dodatkowo na jaw wyjdą pewne grzeszki lub błędy z przeszłości, a wtedy kłótnia gotowa.

Sprawdź także:

Zobacz także: