Specjaliści, którzy badają kosmiczne wpływy na życie człowieka określili właśnie 3 wiecznie nadąsane znaki zodiaku. Bardzo łatwo jest urazić ich ego i popaść w niełaskę. Zobacz, kogo dokładnie dotyczą te wskazania. 

Zobacz także: 

Oto 3 wiecznie nadąsane znaki zodiaku

Znaki zodiaku mają wpływ na charakter człowieka. Są nośnikami pewnych cech i życiowych predyspozycji. Według analizy astrologicznej tylko trzy pośród wszystkich znaków można określić mianem humorzastych. Bywają uparte i nie przyjmują do wiadomości tego, że mogą nie mieć racji. Potrafią obrazić się z błahego powodu, zaś przyjęcie przeprosin przychodzi im bardzo ciężko. Wykazują sporo niechęci do nowo poznanych ludzi i szybko szufladkują ich w swojej głowie. 

Panna 

Panna to jeden z najbardziej surowych sędziów pośród wszystkich znaków zodiaku. Będąc w jej towarzystwie można odnieść wrażenie, że każdy gest, słowo czy zachowanie jest poddawane ocenie. Kiedy coś nie spodoba się Pannie, nie omieszka pokazać tego dosadnym spojrzeniem bądź miną. Mimo że nie powie wprost o co dokładnie chodzi, jej postawa wyraźnie wskazuje, że coś ją uraziło bądź wprawiło w zły nastrój. 

Skorpion 

Skorpion uważnie bada otoczenie i przygląda się każdemu z osobna. Jeśli ktoś nie zyska jego sympatii, ten znak zodiaku przechodzi do działania. Kąśliwe uwagi, wywołujące zimne dreszcze spojrzenia bądź wyczuwalny chłód emocjonalny to jego ulubione zagrywki. Potrafi szybko zmienić zdanie na temat czyjejś osoby. Czasami wystarczy jedna, niewinna uwaga skierowana w jego stronę, by stać się śmiertelnym wrogiem Skorpiona. 

Zobacz także: 

Koziorożec 

Koziorożec to humorzasty znak zodiaku, który potrafi w ciągu kilku minut przejść od radości do przygnębienia. Dodatkowo jest niezwykle wrażliwy i czuły na wszelką krytykę. Znajomi wiedzą, że trzeba obchodzić się z nim jak z jajkiem, ponieważ w przeciwnym razie obrazi się na wiele długich tygodni. Koziorożec bywa zaborczy i lubi, gdy inni przyznają mu rację. 

Zobacz także: