Specjaliści, którzy badają rozkład gwiazd i planet na niebie, określili, jak przypisany do człowieka znak zodiaku wpływa na jego charakter i podejmowane decyzje. Okazało się, że wśród nich istnieje grupa, która ma bardzo swobodny stosunek do pieniędzy. Sprawdź, jakie znaki są rozrzutne i nie liczą wydawanych pieniędzy. Lista jest krótka. 

Zobacz także: 

Wskazano 3 rozrzutne znaki zodiaku

Zdarza się, że wydają więcej pieniędzy, niż pozwala im na to domowy budżet. Nie potrafią powstrzymać się przed zakupem przedmiotów, które wzbudzają ich zachwyt, a finansowe zabezpieczenie na przyszłość nie jest dla nich czymś, co określają w swoich życiowych priorytetach. Poznaj 3 najbardziej rozrzutne znaki zodiaku

Baran

Baran to energiczny i wesoły znak zodiaku, który wychodzi z założenia, że pieniądze są po to, aby je wydawać. Doskonale wie, jak przyciągnąć do siebie spore sumy. Jest przedsiębiorczy i pracowity, jednak często rekompensuje sobie swoje zaangażowanie i poświęcony czas, wydając sporo gotówki na większe i mniejsze przyjemności. Baran lubi luksus i otaczanie się drogimi przedmiotami. To sprawia, że odczuwa wiele satysfakcji. 

Rak

Rak nie przywiązuje dużej wagi do oszczędności. Uważa, że lepiej sprawić sobie radość i kupić rzecz, o której się marzy, niż przyglądać się na papierowe banknoty bądź uzbieraną sumkę na koncie bankowym. Jego podejście do pieniędzy jest często krytykowane przez rodzinę i znajomych. Wiele osób martwi się o finansową przyszłość Raka, który niewiele odkłada na czarną godzinę. Ten znak zodiaku ma jednak bardzo swobodne podejście do tego typu spraw. Kiedy wchodzi do sklepu, nie patrzy na cenę. Kieruje się wyłącznie swoimi upodobaniami. To właśnie z tego względu zaliczany jest do grona rozrzutnych zodiaków. 

Zobacz także: 

Waga

Waga lubi otaczać się pięknem i być na bieżąco z tym, co modne. Inwestuje w siebie, swój wygląd i dobre samopoczucie. Uwielbia też podróżować i odwiedzać miejsca, w których jeszcze nie była. To nie tylko rozrzutny znak zodiaku, ale również bardzo hojny. Uwielbia sprawiać radość innym i realizuje swój cel poprzez drogie podarunki. Czasami jej domowy budżet nie spina się pod koniec miesiąca, ale dla tego zodiaku nie jest to powód do zmartwień. Waga uważa, że pieniądze zawsze gdzieś się znajdą, a wyjątkowych wspomnień nie da się kupić bez wydawania na nie gotówki. 

Zobacz także: