Niektórzy astrologowie wskazują 2 znaki zodiaku, którym rutyna odbiera radość życia. To właśnie one napędzają świat do przodu, ponieważ monotonia i brak silnych bodźców sprawiają, że zaczynają się nudzić. I wtedy pokazują swoje prawdziwe oblicze. Dowiedz się, o kogo chodzi.

Przeczytaj także:

2 znaki zodiaku, którym rutyna odbiera radość życia

Lew

Lew nie znosi rutyny, a wciąż powtarzalne i monotonne zajęcia sprawiają, że czuje się nieszczęśliwy. Z jednej strony ceni sobie bezpieczeństwo i stabilna praca na etacie jest jego priorytetem. Z drugiej jednak monotonia i wykonywanie rutynowych czynności sprawia, że ma ochotę porzucić stanowisko pracy z dnia na dzień. Dlatego dobrze odnajdzie się nie tylko w wolnych zawodach, ale także w szeroko rozumianych mediach. Jeśli zodiakalny Lew ma kreatywną duszę, powinien rozważyć karierę pisarską. Dzięki wrażliwości, ciekawości i uważności w obserwacji świata potrafi samodzielnie wykreować nową rzeczywistość. Zodiakalny Lew ma duszę podróżnika, a w związku oczekuje niespodzianek. Prawdziwie pokocha tylko i wyłącznie osobę, która jest otwarta na co, co nowe. 

Skorpion

Skorpion uwielbia być w centrum zainteresowania i robić wokół siebie szum. Rutyna i stabilność zupełnie nie są dla niego, więc jeśli w jego życiu nic się nie dzieje, sam sieje ferment i prowokuje sytuacje wyzwalające silne emocje. Znajomi zodiakalnego Skorpiona twierdzą, że przyjaźń z nim bywa męcząca, ponieważ uwielbia być na emocjonalnej huśtawce. Od pracy także oczekuje nieustannej stymulacji, więc wybiera takie zawody, które wymagają bliskiego kontraktu z drugim człowiekiem. Doskonale odnajdują się w roli nauczycielki, telemarketera lub ratownika medycznego. W związku są lojalne i troskliwe. Jednak od partnera często wymagają rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gdy coś im się nie uda, winę zrzucają właśnie na niego. Jeśli zwiążesz się ze Skorpionem, musisz mieć wyjątkowo grubą skórę.

Zobacz także: