Dzięki astrologii możemy lepiej poznać świat i charakter różnych znaków zodiaku. Ta wiedza pozwala nam ominąć wszelkie życiowe kłopoty. Dowiedz się, czym kierują się 2 najbardziej obłudne znaki zodiaku i w jaki sposób sobie z nimi radzić.

Zobacz także:

Poznaj 2 najbardziej obłudne znaki zodiaku

Byk

Byk ma wielkie mniemanie o sobie, ale też zdaje sobie sprawę ze swoich niedoskonałości. Dlatego zawsze odgrywa różne role, by prezentować się z jak najlepszej strony. Zupełnie inaczej zachowuje się w pracy, inaczej ze znajomymi, a jeszcze inaczej w domu lub wobec bliskich. Zakłada różne maski, by nie tylko zadowolić innych, czy sprostać ich oczekiwaniom, ale by nie obnażyć swojej niewiedzy i słabości. W złości potrafi być perfidny, a nawet mściwy, ponieważ uważa, że jest bez skazy, a wszyscy atakują go zupełnie bez powodu. Byk jest dobrze obeznany w finansach i trudno go oszukać. Jednak lubi luksus i bywa pazerny na pieniądze. Niestety, często zapomina oddać pożyczone pieniądze. Gdy wejdziesz z Bykiem na wojenną ścieżkę, koniecznie zachowaj spokój i miej na wszystko dowody. Tylko w ten sposób udowodnisz mu popełniony błąd. 

Ryby

Ryby mają bujną fantazję i jeszcze większe kompleksy. To sprawia, że są obłudne, nieszczere i będą kłamać przy każdej możliwej okazji. Każdej osobie opowiadają inną wersję tej samej historii, ponieważ dla nich prawda, uczciwość i dane słowo nie mają najmniejszego znaczenia. Ważne jest, aby tu i teraz zrobić na kimś wrażenie lub zamaskować swoje kompleksy. Co więcej, Ryby notorycznie przypisują sobie zasługi innych osób, w ten sposób kreują się na osoby niezastąpione o wielkim doświadczeniu i doskonałych umiejętnościach. Przyłapane na bajkopisarstwie, będą szły w zaparte, a nawet mogą pokusić się o szantaż. W obecności Ryb musisz uważać na to, co mówisz, bo wszystko może zostać wykorzystane przeciwko tobie. Jeśli chcesz mieć święty spokój, puszczaj słowa Ryb między uszami. Zazwyczaj nie mają szczęścia w miłości, ale pisany jest im trwały związek z rozsądku z Bliźniętami.

Sprawdź także: