Panna: charakterystyka znaku zodiaku - zalety i wady 

Zodiakalne Panny urodziły się pomiędzy 23 sierpnia, a 22 września. Osoby spod znaku Panny są niezwykle pracowite i cierpliwe. Te dwie cechy to jak wielka inwestycja na przyszłość. Panna obiera sobie cel i powoli dąży do jego osiągnięcia. Bywa, że jest oceniana jako osoba zimna, nastawiona na karierę i zdystansowana. Często jednak Panna za maską niedostępności skrywa swoją nieśmiałość. Zodiakalne Panny zostały obdarzone wielką dozą ciepła i opiekuńczości. W ich przypadku nie warto więc kierować się pozorami, ale poznać je bliżej.

Zodiakalna Panna w miłości kalkuluje. Jej logiczny umysł i zdroworozsądkowość nie pozwalają poddać się porywom serca i namiętności. Partner Panny doceni jej praktyczne podejście do życia i opiekuńczość, jakim Panna obdarza bliskich. Panna nie jest duszą towarzystwa. Nie lubi być w centrum uwagi – ma swoje małe grono zaufanych przyjaciół i to jest oaza spokoju. To pewien dysonans tego wrześniowego znaku zodiaku – w pracy konkretna i stanowcza, w domu staje się kanapowym kocurem, który zamiast piątkowego techno wybierze nowy kryminał. Czy kiedyś uda Ci się ją wyciągnąć na wieczorne szaleństwo?  A czy Remigiusz Mróz zaprzestanie kiedyś pisania? Sami sobie odpowiedzcie na to retoryczne pytanie.

Czy Panna ma jakieś wady? Jak każdy! Zodiakalna Panna miewa humory, za bardzo skupia się na szczegółach przez co traci ogólny ogląd sytuacji lub osoby oraz ma nieładną cechę krytykowania innych. 

Waga: charakterystyka znaku zodiaku - zalety i wady

Waga to znak zodiaku osób urodzonych między 23 wrześniem, a 22 października. Waga to niezwykle harmonijny i zrównoważony znak zodiaku. Trudno go wyprowadzić z równowagi, zdenerwować lub zirytować – to niemal niemożliwe. Zodiakalna Waga potrafi zachować zimną krew i maniery w każdej sytuacji. A to wynik jej temperamentu. Waga waży słowa powoli i analizuje wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Robi to z wrodzonej wrażliwości, ale też ze strachu przed krytyką innych.

Waga to arystokratka wśród reszty znaków zodiaku – dba o detale swojego ubioru, wnętrz, w jakich przebywa i słów jakich używa wobec innych. Jej wdzięk trudno nie docenić i mu się nie poddać. Czym zjednuje serce Waga? Szlachetnym sercem i łagodnym usposobieniem.

Czy na idealnym rysunku Wagi nie ma żadnych rys? No cóż, Waga jest bardzo charyzmatyczna i potrafi walczyć o swoje przekonania, co nie zawsze podoba się innym. Bywa uparta, próżna i dość często zadziera nosa. 

Wrześniowe znaki zodiaku: czy Panna i Waga do siebie pasują? 

Czy te dwa wrześniowe znaki: Panna i Waga do siebie pasują? Czy mogłyby stworzyć relację opartą na przyjaźni lub miłości? Te dwa znaki mają dużo zbliżonych cech charakteru - są wyważone, logiczne, analityczne i spokojne. Będą się świetnie dogadywać, ale tylko w przyjaźni. Bo w miłości zabraknie im ognia i temperamentu, który podsycany jest przez przeciwstawne cechy partnerów. Poza tym Panna podchodzi do miłości i związków bardzo idealistycznie. Niemal po jednej randce wie już jak usadzi gości na weselu. Waga kocha porywy serca, motyle zakochania w żołądku, czułe gesty przy świetle świec. Panna zapewni jej raczej wspólne obliczenia podatkowe lub planowanie grafiku urlopu na nowy rok, co też czasem bywa ekscytujące, choć może nie tak, jak spontaniczny spacer w świetle księżyca. Ale w tej relacji Waga też nie wejdzie na szczyty swoich możliwości. Jej przyzwyczajenie do zwracania uwagi na detale i pozory nie pozwoli dostrzec pełnego spektrum barwnej osobowości Panny. Te dwa znaki powinny więc szukać miłości zupełnie gdzie indziej. 

Zobacz także: