Każdy znak zodiaku ma charakterystyczne cechy, które sprawiają, że jest wyjątkowy. Jedni są doskonałymi liderami, inni są stworzeni do tego, żeby występować publicznie, a jeszcze inni... nie mają sobie równych w alkowie. Okazuje się, że niektóre kobiety to najlepsze kochanki według znaku zodiaku. Właśnie gwiazdy zdecydowały o tym, że są świetnie w łóżku. 

Wróżka z TikToka wskazała najlepsze kochanki według znaku zodiaku

Na TikToku możemy znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Są to różnego rodzaju triki urodowe, porady domowe, receptury kulinarne, ale też... ciekawostki astrologiczne. Znajdziemy je m.in. na profilu @horoscopeastro.

Zobacz także: 

Właśnie ta tiktokowa wróżka postanowiła zdradzić, jakie kobiety to najlepsze kochanki według znaku zodiaku. Okazuje się, że dwa z nich nie mają sobie równych pod względem łóżkowym. 

Dla tych kobiet nie ma żadnych zahamowań. Są pewne siebie i niewiarygodnie sensualne. Te dziewczyny nie cierpią na bóle głowy i zły nastrój - pisze tiktokowa wróżka. 

Okazuje się, że te znaki zodiaku to: charakterny Lew i niezdecydowana Waga. Sami zobaczcie filmik tiktokerki. 

@horoscopeastro #zodiac #horoscopes #foryoupage #zodiacsigns #astrologytiktok #foryou #horoscope #astrology ♬ original sound - Horoscope for you

2 znaki zodiaku, które nie mają zahamowań w łóżku. Internauci komentują

Internauci, którzy skomentowali nagranie wróżki, są podzieleni w opiniach na temat jej filmiku. Nie wszystkie Wagi i Lwy zgadzają się z tym werdyktem. 

Jestem Lwem. Mam migrenę i zły humor niemal każdego dnia.

Jako Waga nie spodziewałam się, że to będzie Waga.

Są też jednak tacy, którzy zgadzają się z wróżką. Ich zdaniem Waga i Lew naprawdę są świetnymi kochankami. 

Zobacz także:

Ok, jestem dobra. 

Prawda, jestem Wagą. 

A co wy o tym sądzicie? Zgadzacie się z opinią tiktokowej wróżki? 

Zobacz także: