Aida Kosojan-Przybysz, polska jasnowidzka ormiańskiego pochodzenia, która jest znana także jako wróżka Aida, podzieliła się swoim proroctwem. Zdradziła, czego możemy się spodziewać w 2023 roku. Dała także wiele bezcennych wskazówek.

Wróżka Aida: „Godnie pożegnajmy stary rok”

Wróżka Aida przypomina, że powinnyśmy godnie pożegnać stary rok. Podziękować za dobre wydarzenia, a jeśli spotkało nas coś złego to docenić siebie, że udało nam się przerwać najgorsze chwile. Jak zauważa, powinniśmy „z szacunkiem odprowadzić stary rok, żeby zebrał cały bagaż. Oddajmy mu smutki i niepokój, żebyśmy weszli na nową, czystą, białą kartkę i zaczęli rysować nową przyszłość, jaką namalujemy sercem”.

Zobacz: 

Co wróżka Aida radzi na 2023 rok? „Daj sobie prawo wyboru”

Wróżka Aida zachęca wszystkich, żeby zaufali przyszłości. Podkreśla, że jako ludzie mamy wybór i powinniśmy dać sobie prawo do szczęśliwego życia, bez strachu, leku. „Daj sobie prawo wyboru”, tymi słowami apeluje do Polaków, aby otworzyli  serca na dobro i pozytywną energię. „Żebyśmy nie tonęli w strachach, które są wytworem naszej wyobraźni”, mówiła Aida podczas spotkania na żywo na swoim instagramowy profilu. Wróżka zdaje sobie sprawę, że „cudze słowa budzą w nas ogromny strach”, ale jednocześnie zaleca, żebyśmy nie zamykali się w domach, ani w sobie. „Życzę wam, żebyście pootwierali okna swojego serca”. Radzi, żebyśmy pielęgnowały dobre emocje. „Podlewajcie ogród, na którym rośnie radość, spokój, zaufanie. 2023 rok jest taką pracą. W ogrodzie, gdzie zasadzamy różnego rodzaju myśli, hodujmy tylko te dobre”, powiedziała Aida. 

To cię może zainspirować: 

Jaki będzie rok 2023? Wróżka Aida zna przyszłość

2023 rok będzie rokiem ważnych zmian na arenie światowej, a Aida już w połowie grudnia nazwała go „rokiem klucza”. Jednak to będzie także czas ważny dla nas samych, ponieważ każda z nas ma kluczyk do swojego serca. Za jego pomocą będziemy starały się poznać lepiej siebie i zaakceptować swoją przeszłość. Zaznacza, że powinnyśmy zacząć ufać sobie i swojej intuicji. Na koniec Aida składa wszystkim piękne i wzruszające życzenia: „życzę wam cudów, cudów zdrowotnych, cudów miłosnych, cudów finansowych. Życzę wam wygranych, wygranych ze sobą i swoimi strachami. Żeby małe życzenia się spełniały, a duże mile zaskoczyły. Żebyście poczuli się spełnieni i kochani”. I na koniec dodaje: „Bądźcie szczęśliwi”.