19 grudnia 2022 roku  wróżka Aida odbyła inspirującą rozmowę z Koriną Hortyńską, znaną specjalistką feng shui. Jak się okazuje, obie panie są zwolenniczkami chińskiego horoskopu. Wróżka Aida w poprzedniej transmisji otwarcie twierdziła, że rok 2023 jest rokiem klucza. Oznacza to, że będziemy zamykań i kończyć pewne sprawy. Podobne przeczucia na Korina Hortyńska. Dlatego też w tej niezwykle cennej rozmowie zostały poruszone także tematy, w jaki sposób powinniśmy przygotować się na Nowy Rok oraz na czekające nas zamiany.

Wróżka Aida radzi, jak przygotować się na Rok Wodnego Królika

Wróżka Aida podkreśla, że nowy rok należy przyjąć godnie. Jednak najważniejsze jest, aby przed Nowym Rokiem oczyścić przestrzeń dookoła nas. I to nie tylko w znaczeniu duchowym.

"Świat zewnętrzny, ten, który widzimy, ten najbliższy, nawet podwórko, które zagracone śmieciami, to jest podwórko, na którym nie chce się pić kawy. I to jest prawda. Nasze myśli, nasze podejście do tego tworzy nasz świat, ale jednocześnie nagromadzenie burzy nasz świat", twierdzi wróżka Aida.

Konsultantka feng shui także uważa podobnie. Twierdzi bowiem, że każda osoba nasiąka energią, a przed Nowym Rokiem należy oczyścić się z blokującej energii, aby zrobić miejsce na przyjęcie nowej.  I dodaje: "Ten Rok Królika jest tranzytowym rokiem, przejściem i zamknięciem całych 20 lat i wejścia w nowy okres".

Ten dzień zmieni nasze życie

Nowy chiński rok nie rozpocznie się 1 stycznia. Datą przełomową będzie 4 lutego 2023 roku, kiedy to rozpoczyna się Rok Wodnego Królika. I to właśnie do tego dnia powinnyśmy nie tylko oczyścić  nasze otoczenie ze zbędnego balastu, który hamuje nasz rozwój. Ponadto to doskonały czas, aby zastanowić się, co chcemy w życiu osiągnąć, jaki jest nasz cel. Bo z pewnością rok 2023 będzie rokiem zmian.

"Rok wodnego Królika może kojarzyć się z płodnością z obfitością, dlatego, że towarzyszy mu energia kwiatu brzoskwini. Ona niesie dla niektórych znaków energię romansu", zauważa Korina Hortyńska.

Jak zauważa Korina Hortyńska, osoby szukające swojej drugiej połówki z pewnością ją znajdą, a osoby będące w związku mogą go nawet zalegalizować. W podobnym tonie wypowiada się wizjonerka. Aida jest przekonana, że nadchodzący rok będzie rokiem miłości, a my jak króliki otulające młode swoim futerkiem, będziemy ciepli i pełni pozytywnych uczuć wobec innych osób.