Jajko to jeden z ważnych elementów wielkanocnych świąt, który przypomina o życiu i odrodzeniu Z kolei symbol jajka w czasach słowiańskich odwoływał się do płodności, życiodajnych sił, nowej energii i świeżych początków. Z tego względu w ludowych obrzędach i tradycjach można znaleźć echa dawnych wierzeń. Niegdyś wierzono, że oczyszczanie jajem daje szansę na odnowę i zdejmuje ciążące na człowieku klątwy. Oprócz tego znana jest również miłosna wróżba, która wykorzystuje skorupki jajek. Sprawdź, jak ją wykonać, aby dowiedzieć się, co myśli o tobie ukochana osoba. 

Zobacz także: 

Wróżba z jajkiem na miłosne rozterki

Wróżba z jajka jest wskazana dla osób, które nie są pewne tego, co czuje druga strona. Dzięki przeprowadzeniu tej magicznej praktyki możesz dowiedzieć się następujących rzeczy: 

  • czy osoba, która ci się podoba jest dla ciebie odpowiednia, 
  • czy twój ukochany myśli o tobie i odwzajemnia uczucie, 
  • czy źle ulokowałaś uczucia i powinnaś przestać myśleć o tej osobie. 

Jak wykonać miłosną wróżbę z jajkiem?

Do przeprowadzenia miłosnej wróżby potrzebujesz tylko jednego jajka i małej miseczki. Tylko tyle wystarczy, by odczytać znaki od przeznaczenia. Bardzo ważne jest to, aby poprawnie je zinterpretować. Wszystko zależy od tego, czy po rozbiciu jajka, skorupki wpadną razem z nim do miseczki oraz w jakiej ilości. Oto, co oznacza każda ewentualność: 

  • brak kawałków skorupki - osoba, którą darzysz uczuciami, nie odwzajemnia ich i nie myśli o tobie, 
  • jedna cząstka skorupki - ktoś bliski twojemu sercu również zastanawia się nad wspólną przyszłością, 
  • trzy kawałki skorupki - w najbliższym czasie oczekuj miłosnych deklaracji,
  • więcej niż cztery - to osoba, z którą przejdziesz przez życie. Jesteście sobie pisani. 

Zobacz także: 

Czasami nie trzeba wiele, by odsłonić zasłonę tajemnicy i sprawdzić, czy los szykuje miłosną niespodziankę. Wróżba ze skorupek jajka jest tego najlepszym przykładem.