Kłótnia Kate Middleton i Meghan Markle

Do tej pory Kate i Meghan łączyły przyjacielskie relacje. Kate Middleton służyła Meghan pomocą przed ślubem, wprowadzała ją też w meandry królewskiego dworu. W zamian świeżo upieczona księżna Sussex podarowała Kate Middleton prezent, o czym pisałyśmy tutaj. Sytuacja uległa jednak drastycznej zmianie po tym jak Meghan Markle na dobre weszła w królewski świat. Zdaniem osób z otoczenia KateMeghan Markle od czasu ślubu prawie nie zwraca na nią uwagi, a jedyne co ją interesuje to chęć zaimponowania królowej. Kate Middleton ma podobno poczucie, że wkłada wiele wysiłku w ich przyjaźń i nie zyskuje nic w zamian. Kłótnia pomiędzy Kate i Meghan staje się coraz bardziej widoczna.

Kate i Meghan: co jest powodem kłótni?

Jakie jest źródło kłótni Kate i Meghan? Wygląda na to, że Kate Middleton ma problem z rosnącą popularnością MeghanKate Middleton, mimo długich przygotowań się do roli księżnej Cambridge i obecności na dworze od wielu lat, nigdy nie zyskała takiej popularności i wpływów jak Meghan. William i Harry nie są zadowoleni z takiego obrotu spraw. Oboje nie chcą, aby ich żony miały złe relacje. Brytyjskie media donoszą, że Wiliam robi co może, aby załagodzić sprawy. Kłótnia Kate i Meghan może nadszarpnąć wizerunek rodziny królewskiej i z pewnością nie jest pożądana.

Meghan Markle: nowa ikona

Faktem jest jednak, że Meghan Markle cieszy się niebywałą popularnością. Kate Middleton może mieć zatem powody do obaw, że będzie w cieniu Meghan i przestanie być głównym obiektem zainteresowania mediów. Według brytyjskiego "Vogue'a" księżna Meghan Markle znalazła się na liście najbardziej wpływowych kobiet na Wyspach Brytyjskich. Zdaniem magazynu księżna Meghan ma niebywały wpływ na kształtowanie i tworzenie nowej tożsamości monarchii XXI wieku. Co Wy o tym myślicie? Którą z Pań lubicie bardziej?

 

Brides #meghanmarkle #katemiddleton #brides

Post udostępniony przez levisandroyals//Johann (@johanroyaltyandlevis) Cze 21, 2018 o 2:14 PDT