Wizjonerka Aida zwraca się do Polaków z mocnym przesłaniem. Tym razem mówi wprost, co stoi na przeszkodzie do naszego szczęścia. Jej wskazówki są nieocenione i, mimo że wiele osób zgadza się ze słowami Aidy, to jednak realizacja jej postulatów wcale nie jest taka prosta. Dowiedz się, co dokładnie powiedziała najbardziej znana polska wizjonerka ormiańskiego pochodzenia.

Czytaj też:

Wizjonerka Aida zwraca się do Polaków z mocnym przesłaniem

Wizjonerka i mentorka, Aida Kosojan-Przybysz, podzieliła się z nami swoimi przemyśleniami. W mocnych słowach obnażyła bolesną prawdę, która bezpośrednio dotyka wiele osób. Brutalnie wytyka najczęściej popełniany błąd, ale też daje bezcenne wskazówki i nadzieję na odzyskanie. Na jej profilu w mediach społecznościowych możemy przeczytać:

Życie to droga. 🩵 Życie to też schody, po których wspinasz się do góry albo schodzisz w dół. Ważne, by czuć każdy krok postawiony przez siebie. Śliskie schody, mokre od rozlanych łez i żalu to jedna z głównych przeszkód w dotarciu do celu. Poręczą może być ramię przyjaciela, poręczą możesz być ty sam/sama jak dla siebie tak i dla innych. Świadomość siebie, oczy otwarte na świat, dbanie o czysty grunt pod nogami, higiena duszy i czyste myśli to twoja ochrona i siła napędowa.

 

Czytaj też:

Reakcje Polaków mówią wszystko

Polacy są poruszeni słowami Aidy. Nie tylko udostępniają wpis i oznaczają go serduszkiem, ale także komentują słowa wizjonerki, wstawiając emotikonki. Mimo że Aida głęboko poruszyła wielu Polaków, tym razem niewiele osób chce się dzielić swoimi prywatnymi doświadczeniami. Najciekawsze komentarze zamieszczone pod najnowszym wpisem mentorki ormiańskiego pochodzenia to:

  • „Od prawie pół roku, co pokonam schodek do góry, to pięć spadam w dół. I tak w kółko 😥”;
  • „Dziękuję pięknie Aida  ❤️ idę do góry... powoli, ale idę... serdeczności przesyłam ❤️”;
  • „Czy schody to przesłanie🙌 na 2024 rok?”;
  • „Prawda, a ilustracja wskazuje, jakie wszystko jest kruche i tymczasowe 🤗 Schody z papieru, wystarczy jedna przepłakana noc i lecimy w dół ”;
  • „Pięknie napisane :):)❤️”.

Czytaj też:

Zobacz także: