Amerykańska miłość Edyty Górniak bez długie tygodnie pozostawała niemal zupełnie anonimowa. Jedyne, czego byliśmy pewni, to imienia wybranka polskiej wokalistki. Także jego wizerunek był zupełnie nieznany polskim dziennikarzom, bo jedyne, co mogliśmy zaobserwować na Instagramie gwiazdy to fragmenty jego twarzy. Wczoraj dziennik Fakt ujawnił jednak personalia tajemniczego aktora. Dzięki temu wiemy nie tylko, jak aktor wygląda i się nazywa, ale też w czym zagrał i jaki ma status w Hollywood.

Kim jest William McKinney?

Według dziennika Fakt tajemniczy kochanek Górniak to 37-letni aktor William McKinney. Większości polskich widzów nazwisko to nie mówi za wiele. A to z racji na fakt, że były już ukochany wokalistki najczęściej grywał do tej pory drugoplanowe role w niezbyt popularnych produkcjach, takich jak "Muzyka duszy", "American Exorcism" czy choćby "A Matter of Time".

ZOBACZ: EDYTA GÓRNIAK Rozstała się z ukochanym Williamem? Gwiazda zamieściła dramatyczny wpis na Instagramie!

Edyta Górniak i William McKinney rozstali z powodu konfliktu interesów. Edyta chciała skupić się podobno na projektach muzycznych i telewizyjnych, przez co spędzała mnóstwo czasu w studiu nagraniowym oraz w Polsce na nagraniach The Voice Kids, podczas gdy Williamowi marzyło się, aby piosenkarka była w domu i poświęcała mu więcej czasu i uwagi i spędzała z nim długie wieczory na kalifornijskich plażach...

Co dalej z karierą Williama McKinney'a?

Ciekawe, czy teraz, kiedy personalia Williama wyszły na światło dzienne, Edyta Górniak zechce publicznie skomentować przyczyny jej ich rozstania. Myślcie, że William też zechce się odnieść do tej informacji? I czy dzięki związkowi z polska gwiazdą jego kariera nabierze rozpędu…? Jak myślicie?