"Wielkie kłamstewka" - Czy powstanie trzeci sezon serialu?

Serial „Wielkie kłamstewka” wzbił się na wyżyny popularności, gdy tylko pojawił się w ofercie HBO. Z początku miał powstać tylko jeden sezon, jednak jego sukces był niepodważalny do tego stopnia, że zdecydowano się na kolejny. Drugi sezon trwa w najlepsze, a jego ostatni odcinek ma zostać wyemitowany w niedzielę, 21. lipca. Czy możemy liczyć na jego kontynuację? Wiele wskazuje na to, że niekoniecznie. A problemem nie jest bynajmniej brak zainteresowania. Na temat potencjalnego trzeciego sezonu serialu wypowiedział się prezez HBO, Casey Bloys:

- Uwielbiam tę grupę ludzi, zrobiłbym z nimi wszystko. Ale rzeczywistość jest taka, że są jednymi z najbardziej wziętych aktorek pracujących w Hollywood. Mamy z niektórymi z nich umowy. Myślę, że to nie jest realne.

Wygląda więc na to, że będziemy musieli pożegnać się z serialem na dobre już w tym tygodniu!

Dlaczego warto obejrzeć "Wielkie kłamstewka"?

Serial „Wielkie kłamstewka” powstał na podstawie bestsellerowej powieści Liane Moriarty. Dramat opisuje wydarzenia dziejące się w małym miasteczku, w którym dochodzi do morderstwa. Głównymi bohaterkami są trzy kobiety, matki pierwszoklasistów. Ich życie do tej pory skupiało się na macierzyństwie i karierze zawodowej, jednak szybko zostaje wywrócone do góry nogami. Drugi sezon serialu opowiada o tym, jak wydarzenia z pierwszego wpłynęły na życie bohaterów i ich relacje. Zwraca uwagę na negatywne konsekwencje kłamstwa, moc więzi małżeńskich i przyjaźni oraz nieoczekiwane konsekwencje wychowywania dzieci.

"Wielkie kłamstewka" przyciągnęły największe sławy Hollywood

Serial cieszy się dużą popularnością nie tylko dzięki ciekawej fabule. Pochwalić może się również pierwszorzędną obsadą. Na ekranie zobaczyć możemy Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laurę Dern, Zoe Kravitz, a w drugim sezonie również Meryl Streep. Twórcą i scenarzystą jest David E. Kelley. W tworzeniu serialu pomagała również autorka książek, na których podstawie powstał serial. Oba sezony liczą po 7 odcinków. Czy jest szansa, że twórcy "Wielkich kłamstewek" zmienią zdanie i zdecydują się na kolejny sezon? Czekamy na każdą informację.