Po dramatycznym finale historii „Wielkie kłamstewka”, serialu o kobietach wyprodukowanego przez aktorki Reese Whiterspoon i Nicole Kidman głośno było o możliwej kontynuacji. Premiera HBO okazała się bowiem być ogromnym telewizyjnym przebojem. Nic dziwnego, historia toczyła się wartko, nie dając łatwych odpowiedzi i wodząc widza za nos, a postaci były doskonale rozegrane psychologicznie. Trzy przyjaciółki z mrocznymi sekretami podbiły serca, dlatego z pewnością ucieszy Was fakt, że szykuje się drugi sezon „Wielkich Kłamstewek”!

Liane Moriarty, pisarka i autorka powieści, na podstawie której powstał serial, przyznała, że jego twórcy poprosili ją o stworzenie kolejnej historii, nawiązującej do poprzedniej.

„Nie napiszę nowej książki, ale z pewnością powstanie scenariusz. Potem zobaczymy, co się wydarzy”, mówi Moriarty.

Zdradziła też, że myśli o drugim sezonie w kontekście rozwinięcia wątku Bonnie (Zoe Kravitz) i na żałobie Celeste po utracie męża- damskiego boksera. Wątków do poruszenia w kontynuacji historii jest naprawdę sporo.

Uwaga! Mamy oficjalne potwierdzenie, że trwają prace nad drugim sezonem "Wielkich Kłamstewek". Producentka i aktorka Reese Whiterspoon wrzuciła na Instagram zdjęcie z koleżankami z planu, Nicole Kidman (również współproducentka serialu) i Laurą Dern. Z zabawnym podpisem, iż panie pracują nad "some new lies" czyli "nowymi kłamstewkami". To także ważny dowód w sprawie serialowych losów bohaterek. Najwyraźniej znów na ekranie zobaczymy prawniczkę Celeste (Nicole Kidman) i bizneswoman Renatę (Laura Dern).

Nie możemy się doczekać. Sezon drugi „Wielkie kłamstewka” jesteśmy gotowe!