Wielkie Kłamstewka 2 kiedy premiera? 

To ważna data dla fanów genialnego serialu o czterech kobietach, które muszą zmagać się z trudnościami codziennego życia, opieką nad dziećmi, mniej lub bardziej udanymi związkami, niekiedy przemocą, problemami w życiu intymnym - Wielkie Kłamstewka 2 będą miały swoją premierę już w czerwcu 2019. 

HBO pokazało premierowo nowe kadry z drugie sezonu Wielkich Kłamstewek, na których widać całą „wielką” piątkę z miasteczka Monterey – Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman), Renatę (Laura Dern), Jane (Shailene Woodley) i Bonnie (Zoe Kravitz).  Od dawna mówi się też o kluczowej roli wybitnej Meryl Streep, która zagra Mary Louis Wright, teściową Celeste, a tym samym matkę jej nieżyjącego już męża Perry’ego. HBO pokazało też już kilka teaserów odcinków nowego sezonu, w tym rozmowę Streep z Nicole Kidman na temat tajemniczej śmierci Perry’ego.

Dalsze szczegóły fabuły nowego sezonu na razie trzymane są w tajemnicy, jednak według opisu HBO, widzowie mogą spodziewać się „kobiecej przyjaźni, eksplorowania sieci kłamstw, kruchości związków małżeńskich i rywalizujących rodziców”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Making a case for anyone looking to cancel plans.

Post udostępniony przez HBO (@hbo) Lut 8, 2019 o 12:54 PST

O czym są "Wielkie kłamstewka"? 

W „Wielkich Kłamstewkach” widzowie oglądają portrety matek z klasy średniej i wyższej, które pod przykrywką luksusowego życia, domów nad brzegiem oceanu i pełnej garderoby kryją głęboko skrywane sekrety. Często tam właśnie czają się strach, niepewność i przemoc. Punktem spotkań dla pięciu kobiet, które w trakcie jest szkoła, do której posyłają po raz pierwszy swoje dzieci, z kolei punktem wyjścia dla całego serialu „Wielkie kłamstewka” jest morderstwo. Wielkie kłamstewka” są majstersztykiem, zarówno pod względem psychologicznego budowania ról i dawkowania napięcia jak i doskonale dobranej ścieżki muzycznej oraz scenografii (groźny, a jednocześnie kojący szum oceanu i senne amerykańskie miasteczko Monterey). Nie możemy się już doczekać nowego sezonu tego serialu pomysłu Nicole Kidman i Reese Witherspoon, mamy duże apetyty a Wy?