Wielki horoskop na październik 2023 r. zdradza, co zaplanowały dla nas gwiazdy. Niestety, nie dla wszystkich będzie to dobry czas. Dowiedz się, komu się poszczęści, a kto będzie miał pecha.

Sprawdź: 

Baran (21.03–19.04)

Baran stanie przed wyjątkowym wyzwaniem. Pewne wydarzenie sprawi, że nadejdzie czas rozliczenia się z przeszłością. W połowie października musisz dokonać rachunku sumienia. To jest kluczowe, jeśli chcesz osiągnąć wymarzony cel. W związku stabilnie.

Byk (20.04–20.05)

Byk naje się wstydu i będzie chciał zakopać się pod ziemię. W pośpiechu popełnisz błąd, który wystawi cię na pośmiewisko, a nawet może podważyć twoje kompetencje. W 2 tygodniu października wykonaj rytuał ochronny, a wszystko ułoży się po twojej myśli.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta zostaną postawione w stan gotowości. Los spłata ci figla i omyłkowo popełnisz towarzyską gafę, która ściągnie na ciebie problemy. Jedynym rozwiązaniem jest regularne oczyszczanie aury. W finansach uważaj na fałszywych doradców.

Rak (21.06–22.07)

Rak będzie chodził z głową w chmurach. Październik będzie dla ciebie niezwykle udany. Jak za sprawą czarodziejskiej różdżki, wszelkie kłopoty się rozwieją i będziesz każdego dnia budzić się z uśmiechem na twarzy.

Zobacz także: 

Zobacz także:

Lew (23.07–22.08)

Lew będzie miał problem z podjęciem ważnej decyzji, ponieważ dwie opcje będą równie interesujące. Gwiazdy radzą, aby przy wyborze nie kierować się zyskiem. Ta krótkowzroczna decyzja przyniesie wiele problemów. Wsłuchaj się w głos intuicji, tylko on wie, co dla ciebie najlepsze.

Panna (23.08–22.09)

Panna zostanie potraktowana niesprawiedliwie, a to sprawi, że w jej duszy zacznie kiełkować bunt. Codziennie będzie rozmyślać nad swoją sytuacją i rozważać wszystkie za i przeciw. W ostatnim tygodniu października podejmiesz decyzję, która wywróci twoje życie do góry nogami. Jednak jest to nieuniknione.

Waga (23.09–22.10)

Waga będzie żyła swoimi marzeniami. Zamkniesz się w bańce i będziesz widziała świat przez pryzmat swoich pragnień i oczekiwań. Wszystkie znaki ostrzegawcze, które ześle ci los, będziesz interpretowała w pozytywny sposób. Niestety to sprawi, że w dobrej intencji popełnisz błąd. Uważnie czytaj horoskopy miłosne.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion pokaże pazury i w połowie miesiąca ostro zawalczy o swoje. Dzięki swojej mądrości życiowej uda ci się przekonać wszystkich niedowiarków, że twój pomysł jest najlepszy. W sprawach rodzinnych bądź elastyczna i nie wydawaj opinii zbyt pochopnie.

Przeczytaj także: 

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec będzie się wstydził zwrócić o pomoc do najbliższych. Gwiazdy jasno wskazują, że twoje obawy są nieuzasadnione. By odzyskać spokój ducha i radość życia, zacznij praktykować medytację. Będzie to szczególnie pomocne w 2 tygodniu października.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec będzie rozgoryczony. Wszystko przez to, że wyjdziesz z błędnego założenia. Zanim coś zaplanujesz, zasięgnij wiedzy u kilku osób. Unikaj zatłoczonych miejsc, ponieważ pewna osoba tylko czeka na dobrą okazję, by rzucić na ciebie złe oko.

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik w końcu odetchnie z ulgą, ponieważ twoje problemy zostaną usunięte. To jednak nie koniec, ponieważ przeszłość pozostawiła po sobie smak goryczy. W połowie miesiąca będziesz musiała i z tym się uporać.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby staną na rzęsach, by pomóc bliskiej osobie. By ją odciążyć, przejmiesz jej obowiązki i będziesz ją wspierać słowami. Zamiast irytować się, że jest wobec ciebie niewdzięczna, postaraj się zrozumieć jej sytuację. Gdy trudny czas minie, podziękuje ci z nawiązką.