Horoskop na mikołajki 2023 pokazuje, że najwidoczniej nie wszystkie znaki zodiaku były grzeczne w tym roku. Niektórzy muszą liczyć się z tym, że los rzuci im teraz kłody pod nogi. Są też jednak osoby, którym przyniesie sporo niespodzianek. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, co gwiazdy szykują dla ciebie 6 grudnia. 

Baran (21.03-19.04)

Baran od rana będzie patrzył na świat przez różowe okulary. Jego nieco dziecinne podejście do świata dziś sprawi, że będzie czerpał radość z każdej drobnej sytuacji, jaka się wydarzy. Mikołajki naładują go pozytywną energią, która nie opuści go aż do końca tygodnia. 

Byk (20.04-20.05)

Byk sam może popsuć sobie nastrój. Zamiast czerpać z życia to, co najlepsze i sięgać po wszystko, co daje mu los, będzie wolał siedzieć i narzekać na magię tego dnia. Dla niego będzie bowiem sztuczna i przesłodzona. Dla dobra ogółu powinien jednak zachować to dla siebie. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta powinny popracować nad swoim entuzjazmem. Los obdarzy je bowiem niespodziankami, które je ucieszą, ale będą dusić te emocje w sobie. Przez to mogą sprawić przykrość tym, którzy je obdarowali. Lepiej, aby szczerze powiedziały o swoich uczuciach. 

Zobacz także: 

Rak (21.06-22.07)

Rak poczuje olbrzymi zawód, ponieważ liczył na gest ze strony osoby, którą darzy uczuciami. Niestety nie jest to dzień, kiedy go otrzyma. Jeśli nie chce stać w miejscu, musi sam wykonać pierwszy krok, bo nie zapowiada się na to, że ktoś będzie starał się o niego. 

Lew (23.07-22.08)

Lew nie jest fanem mikołajek, ale w tym roku okażą się dla niego wyjątkowo przyjemne. Powinien to wykorzystać i naładować się pozytywną energią, bo dzięki temu jest w stanie osiągnąć wszystko, czego pragnie. Jeśli dopuści do głowy negatywne emocje, znów utknie w miejscu. 

Panna (23.08-22.09)

Panna nie powinna oczekiwać gruszek na wierzbie. Właśnie dziś okaże się, że jej wymagania są wygórowane. Przez to może zrazić do siebie kogoś, kto próbuje się o nią starać. Powinna być nieco bardziej wyrozumiała i uświadomić sobie, że nadmierny perfekcjonizm nikomu nie popłaca. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga musi zadbać o mikołajkową atmosferę, jeśli chce w ogóle ją poczuć. Wszystko leży w jej rękach. Osoby z jej otoczenia nie będą bowiem przykładać zbyt dużo starań, aby uczynić ten dzień magicznym. Ona jednak nikogo do tego nie potrzebuje. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion nie jest fanem takich dni. O ile lubi świąteczną atmosferę, o tyle mikołajki są dla niego zupełnie zbędnym świętem, co zamierza pokazać wszem wobec. Powinien jednak uważać ze swoim anarchistycznym podejściem, bo może nim zranić kogoś bliskiego. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie zachwycony magią mikołajek. Ktoś postanowi sprawić mu miłą niespodziankę i przysporzyć go o szybsze bicie serca. Warto, aby Strzelec odwdzięczył się tym samym, a sam dołoży małą cegiełkę do tego, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec poczuje dziś delikatne zakłopotanie ze względu na sytuację, w jakiej się znajdzie. Być może nie spodziewał się prezentu od kogoś lub sam zapomniał komuś sprawić podarunek. Nie ma jednak sensu płakać nad rozlanym mlekiem. Wciąż może to nadrobić. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik nie może liczyć na magię mikołajek. Będzie zapracowany i zupełnie nie dostrzeże wyjątkowości tego dnia. Jeżeli jednak dziś da z siebie wszystko, w kolejnych dniach będzie mógł to nadrobić i spędzić miło czas z kimś, kto jest dla niego bardzo ważny. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą dziś zachwycone, bo ktoś sprawi im miłą niespodziankę. Warto, aby to doceniły i w pełni cieszyły się gestem bliskiej osoby. Wtedy wszyscy z ich otoczeniu będą szczęśliwi i poczują magiczną atmosferę, która towarzyszy mikołajkom.

Zobacz także: