Wielki horoskop miłosny październik 2023 pokazuje, jak ułoży się życie osobiste u wszystkich znaków zodiaku. Wenus w tym miesiącu spojrzy łaskawym okiem na wielu z nas, ale nie obejdzie się bez cichych dni i rozterek. Tylko Waga może liczyć na spokojne koleje losu w miłości, ale czy to jej wystarczy? Przekonaj się, co los przygotował dla ciebie w sprawach miłości w tym miesiącu. Przeczytaj swój horoskop miłosny na październik 2023.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran z energią wkroczy w nowy miesiąc. Zapragnie zmian w związku, eksperymentów, prób i dramatycznych uczuć. Zakochane Barany mogą wykrzyczeć swoje emocje całemu światu, a samotne osoby spod tego znaku nie ustaną w poszukiwaniu miłości. Baran pojawi się wszędzie tam, gdzie sprawy sercowe zostaną postawione na pierwszym miejscu. Zechce nawet romansu i bycia obiektem zazdrości.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk zostanie zaskoczony zainteresowaniem, jakie wzbudzi u nowo poznanej osoby. Sam nie będzie wiedział, co uczynić z tą relacją, ponieważ wady znajomej lub znajomego przesłonią ich zalety. Zarówno Byki w związku, jak i te samotne, staną się osobami, które dają kosza bez większego namysłu. Pod koniec miesiąca przyjdzie im powrócić do tego zdarzenia w nowym świetle.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta będą w tym miesiącu kompletnie nieczułe na wdzięki i starania innych znaków zodiaku. Skupią się wyłącznie na miłości własnej, rozwoju, zarabianiu, nauce i innych sferach. Wszelkie komplementy, sugestie i aluzje odbiją się od nich jak od ściany. W październiku Bliźniaka może zrozumieć tylko osoba o tym samym znaku zodiaku. Ich życie miłosne pójdzie w odstawkę.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak już na początku października dostanie szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego. Niezależnie od tego, czy jest w związku, czy nie, zauroczy się nowym znajomym lub znajomą. Tylko jego obecna sytuacja wskaże mu, czy powinien pójść za głosem serca. Raki w szczęśliwych związkach mogą przenieść czułość na partnera, a samotni nawiązać namiętną relację. Może dojść też do rozstań i kłótni u niezdecydowanych.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew odkryje na nowo zalety swojego partnera. Chwilowe uczucie zazdrości otworzy mu oczy i pozwoli na nowo zakochać się w wybranku lub wybrance serca. Warto okazać te uczucia i wypowiedzieć je głośno. Lwy bez pary przyjrzą się bliżej swoim najbliższym znajomym. Wśród nich jest ktoś, komu Lew dawno wpadł w oko. Może uda się z tego stworzyć trwały związek.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna po przebojach lata i początku jesieni skupi się wreszcie na swoim związku. Od czasu do czasu zostanie wystawiona na próbę wierności przez przystojnego znajomego lub piękną koleżankę. Na ich wdzięki skuszą się nieliczne osoby spod tego znaku zodiaku. Jesień sprzyja budowaniu nowych związków tylko u tych Panien, które przetrwały lato w samotności. Nawet one będę jednak nieufne.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga może liczyć na spokojny miesiąc w sprawach miłosnych. W jej związku nic się nie zmieni lub będą to mało znaczące drobnostki. To wydaje się idealną wróżbą, ale dla Wag, które pragną zmian, zastój może okazać się przygnębiający. Samotne osoby spod tego znaku zodiaku muszą poczekać na porywy serca aż do listopada. Dopiero wtedy uda się zmienić coś w sferze związków.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion zostanie trafiony strzałą Amora w tym miesiącu. Uczucie to wybuchnie nagle i zdominuje całe jego życie. Nie będzie w stanie skupić się na niczym innym. Związane już Skorpiony muszą jak najszybciej wybić to sobie z głowy, zanim popełnią jakieś głupstwo. Samotne osoby powinny powściągnąć nieco emocje, inaczej zdominują i wystraszą swój obiekt uczuć, a to przyniesie im kosza.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec z początkiem miesiąca będzie stopniowo zatracać się w zazdrości. Cześć Strzelców skupi się na posądzaniu swojego partnera o niewierność i brak zaangażowania w związek. Pozostałe będą zawistnym okiem patrzeć na szczęśliwe pary. Tylko pomoc przyjaciół wyciągnie ich z tego stanu i odwróci uwagę od spraw sercowych. Nie ma jednak co liczyć na poprawę w tej sferze do końca miesiąca.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec w październiku będzie marzył o postawieniu kolejnego kroku w związku. Wszystko będzie się mu kojarzyć ze ślubem, wspólnym mieszkaniem, dziećmi lub wielkimi deklaracjami. Koziorożce bez pary również będą bujać w obłokach, ale z pewną różnicą. Zamyśleni samotnicy mogą wpaść na równie romantyczne dusze podczas spacerów. To może być ta jedyna osoba.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik odczuje przemożną potrzebę ucieczki od wszystkiego, co mu znane, w tym od związku. Bez względu na stan cywilny, Wodniki zaczną marzyć o życiu na bezludnej wyspie. Tylko niektóre osoby spod tego znaku zodiaku zaangażują się w przelotne nowe związki. Nie przyniosą im jednak uczucia na dłuższą metę. Może warto spróbować poszukać bratniej duszy w przyjaźni?

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby dostrzegą, że w ich związku roi się od nierozwiązanych spraw i nierozstrzygniętych kwestii. Wszystko tylko czeka, by się zawalić. Nie rób wyrzutów partnerowi, że dopuścił do tego stanu, ponieważ jesteś równie winna. Postaraj się wziąć za najpilniejsze sprawy i ustalić nowy podział obowiązków. Nie przyniesie to romantycznych uniesień, ale uratuje Ryby od zakończenia relacji.

Sprawdź też: