Horoskop miłosny na grudzień 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą liczyć na magię świąt. W tym miesiącu niektórzy nie będą mogli liczyć na szybsze bicie serca, ale są też osoby, które poczują, że trafiła je strzała Amora. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, do której z tych grup sam należysz. 

Baran (21.03-19.04)

Baran musi wziąć sprawy w swoje ręce, jeśli chce, aby jego serce w najbliższym czasie zabiło szybciej. Samo nic się bowiem nie stanie. Czasami musimy nieco dopomóc losowi, aby zesłał nam wszystko, co najlepsze - zwłaszcza pod względem uczuciowym. 

Byk (20.04-20.05)

Byk nie może liczyć na romantyczne uniesienia w tym miesiącu. Zamknie się w swojej skorupie i całkowicie straci pewność siebie. Zamiast wyjść do ludzi i poszukiwać przygód, znacznie lepiej poczuje się w osamotnieniu. Dlatego grudzień nie sprzyja mu pod względem uczuć. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta będą zapracowane, ale znajdą czas na romantyczne uniesienia. Zwłaszcza że szybko się przekonają o prawdziwości powiedzenia: "Stara miłość nie rdzewieje". Uczucia rozgorzeją na nowo, a Bliźnięta znów poczują się szczęśliwe oraz bezpieczne. 

Rak (21.06-22.07)

Rak poczuje w sercu świąteczną atmosferę. Doceni to, co już ma i zrobi wszystko, aby pogłębić swoje relacje z bliskimi. To dla niego dobry czas, bowiem rodzinny Rak kocha ten czas. Warto, aby wykorzystał to w stu procentach i naładował się pozytywną energią. 

Lew (23.07-22.08)

Lew w końcu poczuje stabilizację w swoim życiu uczuciowym. Ostatnie miesiące były szalone, ale tego czas wyjść na prostą. Zda sobie sprawę z tego, czego naprawdę chce i co czuje. Uspokoi emocje i ukoi serce, a na jego drodze pojawi się ktoś naprawdę wyjątkowy. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie zapracowana i zupełnie nie będzie zwracała uwagi na sprawy uczuć. Nie jest jej to jednak potrzebne. Doskonale wie, czego chce i nie zamierza przejmować się tym, co myślą o niej inni. Na romanse jeszcze przyjdzie czas, a teraz potrzebuje skupić się na sobie. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga zupełnie nie będzie umiała odnaleźć się w rzeczywistości - nie wspominając już o uczuciach. Poczuje się emocjonalnie zagubiona, co nie sprzyja jej relacjom z innymi. Powinna skupić się na sobie i odpuścić kwestie związkowe aż do początku nowego roku. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie spokojny i szczęśliwy. Wszystko wokół niego zacznie się układać tak, jak tego pragnie - nie tylko pod względem uczuciowym. Wreszcie osiągnie to, czego oczekuje i nie musi być to od razu związane z relacjami, choć jedna z nich jest naprawdę obiecująca.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec może w grudniu liczyć na szybsze bicie serca. Optymizm, jakim będzie tryskał, sprawi, że ktoś wyjątkowy zwróci na niego uwagę. Okaże się, że Strzelec już dawno myślał o tej osobie w innych kategoriach niż przyjaźń, choć dopiero teraz zda sobie z tego sprawę. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec poczuje się przytłoczony przez sezon kajdanek. Zwłaszcza że wyjątkowa relacja ostatnio przeszła mu koło nosa. Nie ma jednak co rozpaczać nad rozlanym mlekiem. Warto, aby sprawiał sobie drobne przyjemności i skupił się na świątecznej atmosferze. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik poczuje, że stara miłość nie rdzewieje. Jeszcze przed końcem roku zda sobie sprawę, że ktoś, o kim już dawno powinien zapomnieć, nadal jest w jego sercu. Jeżeli zrobi pierwszy krok i pokaże, że się zmienił, jest w stanie odbudować tę wyjątkową relację. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby poczują ciepło w sercu ze względu na bliskość ludzi, na których im zależy. Niekoniecznie musi być to wielka miłość. Wystarczy towarzystwo rodziny i przyjaciół, aby ich serce zabiło szybciej. Czasami niewiele trzeba do szczęścia i tak będzie w tym przypadku. 

Zobacz także: