Horoskop miłosny na 2024 rok jest wyjątkowo łaskawy. Okazuje się, że aż 6 znaków zodiaku w nowym roku znajdzie prawdziwą miłość, ale o innych też Amor nie zapomniał. Wszystko zależy od naszego podejście i tego, czy jesteśmy singlami, czy już może mamy drugą połówkę. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co dla ciebie przygotowały gwiazdy. 

Baran (21.03-19.04)

Baran w 2024 roku musi oczekiwać, że jego życie uczuciowe przejdzie sporo zawirowań. Przyjdzie czas na porządkowanie relacji oraz zakończenie tych, które są dla niego toksyczne. Jeżeli oczyści serce i otworzy je na nowe, już w drugiej połowie roku przytrafi mu się wielka miłość. 

Byk (20.04-20.05)

Byk będzie w 2024 roku skupiony na karierze i zupełnie nie będzie miał głowy do romansów. Doceni za to to, co już ma. Jeżeli udało mu się zbudować solidną relację, przekona się, jak trwałe są jej fundamenty. A jeśli jest singlem, zadba o miłość do samego siebie. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta mogą liczyć w 2024 roku na szybsze bicie serca. Amor dość mocno namiesza w ich życiu, ale sprawi jedynie, że wszystko zmieni się na lepsze. Na ich drodze pojawi się ktoś z pozoru tajemniczy, co przyciągnie je do siebie jak magnes. A potem zawojuje w ich sercu. 

Zobacz także: 

Rak (21.06-22.07)

Rak w 2024 roku postawi na rozwój. Czas, aby jego relacja przeszła na zupełnie nowy poziom. Dość tkwienia w miejscu. Czas pomyśleć o zaręczynach, ślubie lub dzieciach. Single z kolei powinni rozejrzeć się dookoła. Być może w ich bliskim otoczeniu jest ktoś wart uwagi. 

Lew (23.07-22.08)

Lew poczuje, że znalazł się we właściwym miejscu. Jeżeli do tej pory nie był pewien swoich uczuć, teraz przyjdzie czas, aby uświadomić sobie, że dokonał właściwego wyboru. Z kolei single będą bardzo pewni siebie i z odwagą sięgną po uczucie, które jest na wyciągnięcie ręki. 

Panna (23.08-22.09)

Panna od początku roku będzie bujać w obłokach, bo ktoś zawróci jej w głowie. Będzie to tak silne uczucie, że aż nie będzie wiedziała, jak się wobec niego zachować. Powinna zaufać sercu i intuicji. Być może wystarczy doceniać obecność drugiej osoby, a wszystko samo się ułoży. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga w tym roku musi zadbać o swoje relacje rodzinne. Nie ma sensu szukać wielkich miłości, dopóki w jej głowie i sercu nie zapanują porządki. 2024 rok będzie dla niej pod tym względem przełomowym. Zda sobie sprawę z tego, co jest ważne i czego tak naprawdę potrzebuje. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie wyznawał zasadę, co ma być, to będzie. Nie zamierza na nic się nastawiać - zwłaszcza pod względem uczuć. Jego życie miłosne znajdzie się zatem w zawieszeniu i jeśli cokolwiek się z tego rozwinie, przyjmie to z wdzięcznością wobec losu. Jeśli nie, nie będzie płakał. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec przekona się, że uczucia, które kiedyś do kogoś żywił, w 2024 roku wrócą ze zdwojoną mocą. Czas przyznać, że nadal nie zapomniał o tej osobie i zrobić wszystko, aby ją odzyskać. Szybko się przekona, że jego uczucia nie są jednostronne i warto było zaryzykować. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec musi w 2024 roku poukładać sobie wszystko w głowie, zanim ruszy naprzód. W ostatnich miesiącach postępował zbyt pochopnie, a choć miłość lubi spontaniczność, w jego przypadku to się nie opłaciło. Czas zastanowić się nad tym, co poszło nie tak i wyciągnąć z tego lekcję. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik musi uważać, bo strzała Amora trafi go w najmniej spodziewanym momencie. Nie sądził nawet, że może go spotkać takie uczucie, ale musi uważać, żeby ktoś nie oberwał przez to rykoszetem. Tylko stawiając na szczerość i empatię, jest w stanie zdobyć to, czego pragnie.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą jak zwykle bujać w obłokach, lokując swoje uczucia to tu to tam. Gwiazdy nie szykują jednak w 2024 roku dla nich żadnych większych rewelacji. Warto, aby dokładnie przemyślały każdy krok, bo jeśli zaczną postępować zbyt emocjonalnie, mogą wpaść w miłosne tarapaty. 

Zobacz także: