Wielki horoskop finansowy na grudzień 2023 r. odkrywa przed nami tajemnice przyszłości. Jak się okazuje, los nie dla wszystkich będzie łaskawy. Dowiedz się, kogo czekają wielkie wydatki.

Czytaj też: 

Baran (21.03–19.04)

Baran już w połowie miesiąca stanie na nogi. Dodatkowe pieniądze pozwolą mu na uregulowanie zobowiązań, a nawet zostanie co nieco na małe przyjemności. Rodzinne święta staną pod znakiem zapytania, ale to oznacza także mniejsze wydatki na prezenty.

Byk (20.04–20.05)

Byk będzie starał się na wszystkim zaoszczędzić, co sprawi, że bliscy posądzą go o skąpstwo. To jednak nie prawda. Zodiakalny Byk będzie starał się zachować rozsądek i nie zadłużyć się na święta. Możliwe, że bliscy zamiast prezentów podarują mu gotówkę.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta mają za sobą ciężki rok, dlatego w święta chcą powetować sobie straty. Przygotowania rozpoczną już w połowie grudnia i nie będą tylko kupować, ale także gotować, smażyć i piec. Wydadzą koszmarne pieniądze, ale ich zdaniem, warto.

Rak (21.06–22.07)

W grudniu Rak będzie zamyślony i nieco zmartwiony, a święta zejdą na dalszy plan. Okaże się, że poniesie spore i nieprzewidziane wydatki na naprawę lub wymianę sprzętów codziennego użytku. W pewnym momencie przestanie już liczyć wydane pieniądze.

Lew (23.07–22.08)

Lew skupi się na kontemplacji i cały świąteczny szał zakupowy ominie go szerokim łukiem. Dzięki swojej przebiegłości, prezenty na święta kupił na jesiennych wyprzedażach. Gwiazdy wskazują, że koniec roku zakończy się na finansowym plusie. 

Zobacz także:

Panna (23.08–22.09)

Panna nie będzie oszczędzać ani na sobie, ani na bliskich. Okaże się, że już w połowie grudnia wydała prawie całą wypłatę, a ma zaledwie kilka prezentów. Koniec grudnia będzie dla niej frustrujący. Będzie musiała odmówić sobie przyjemności.

Czytaj też:

Waga (23.09–22.10)

Waga może liczyć na dodatkowe pieniądze i nie będzie to mała sumka. Dzięki odważnej decyzji i przełamaniu schematu zodiakalna Waga dostrzeże nowe możliwości, a to sprawi, że jej życie finansowe ulegnie wielkiej poprawie. 

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion niefrasobliwie podejdzie do finansów i przede wszystkim skupi się na swoich przyjemnościach. W  drugiej połowie grudnia stanie się nerwowy i zacznie się stresować, ponieważ okaże się, że święta za pasem, a on nawet nie ma prezentów dla bliskich. I za wszystko przepłaci.

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec w grudniu przeżyje całą gamę emocji. Miesiąc rozpocznie pełen nadziei. Będzie nie tylko marzył o świętach, ale kupi drogie prezenty dla bliskich. Jednak ostatecznie czeka go wielkie rozczarowanie. Bliscy będą mieli mu za złe, że wydał oszczędności na, ich zdaniem, głupoty.

Czytaj też:

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec zatraci się w pracy, ponieważ jeszcze przed końcem roku chce awansować na wyższe stanowisko. Niestety, zaangażowanie w życie zawodowe sprawi, że mimo większej wypłaty, zupełnie nie będzie miał czasu, żeby się nią nacieszyć.

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik od dawna planuje wielką inwestycję, ale wciąż czeka na dobrą okazję. Na początku grudnia dostrzeże szansę pomnożenie oszczędności. Jednak będzie zbyt długo się zastanawiał, czy jest to dokładnie to, o co mu chodzi. Gdy już podejmie decyzję, oferta będzie już nieaktualna.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby zakończą rok w doskonałym nastroju, ponieważ w mijającym roku udało im się zaoszczędzić sporą sumkę. Przed świętami zaszaleją na zakupach i to bez wyrzutów sumienia. Niestety, w ich otoczeniu pojawi się osoba, która z zazdrości może rzucić na nie urok.

Czytaj też: