Horoskop anielski tygodniowy 17-23 września 2023 roku wyraźnie pokazuje, kto teraz potrzebuje szczególnego wsparcia niebiańskich przyjaciół, a kto będzie musiał obejść się bez ich pomocy. Wskaże wam także, w jakich dziedzinach warto o tę pomoc poprosić. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i sam się przekonaj, na co możesz teraz liczyć. 

Baran (21.03-19.04)

Baran powinien zrobić pierwszy krok w kierunku kogoś, kto ostatnio wpadł mu w oko. Czas zdobyć się na odwagę i pokazać swoje emocje. Pomoże mu w tym anioł uwodzenia, który dobrze wie, co zrobić, aby inni ludzie odwzajemnili nasze uczucia. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk w tym tygodniu zamierza postawić na karierę i zadbać o swoje finanse. Na pomoc przyjdzie mu zatem anioł pieniędzy, który wesprze go w mądrych inwestycjach, a te za jakiś czas z pewnością zaprocentują sporą sumką na koncie Byka. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta muszą teraz wyleczyć swoje złamane serce. Wydarzy się bowiem coś, co całkowicie zwali je z nóg. Powinny poprosić o wsparcie anioła miłości, który doskonale radzi sobie w tak krytycznych sytuacjach. On im też uświadomi, że nie warto się załamywać. 

Rak (21.06-22.07)

Rak może liczyć na to, że w tym tygodniu trafi go strzała Amora. Pomoże mu w tym anioł Ramiel, który doskonale wie, co zrobić, aby odnaleźć miłość życia. Wesprze też wszystkie Raki, które są już w stałych związkach. Ich uczucie rozkwitnie na nowo. 

Lew (23.07-22.08)

Lew nie zamierza teraz przejmować się rzeczywistością. Odłoży wszystkie troski na bok i zacznie korzystać z życia. W tym celu poprosi o wsparcie anioła marzycieli, który pomoże mu się oderwać i puścić wodze fantazji. Takie oczyszczenie głowy jest bardzo potrzebne Lwu. 

Panna (23.08-22.09)

Panna musi zebrać się na odwagę. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć wszystko, czego pragnie i to bez pomocy aniołów. Musi jednak pamiętać, że jej stróż cały czas nad nią czuwa, więc warto, aby kierowała się w życiu dobrymi intencjami, a będzie jej tylko łatwiej. 

Waga (23.09-22.10)

Waga zamknie się teraz w sobie i nie będzie chciała wychodzić przed szereg - zwłaszcza w kwestiach uczuć. Powinna poprosić o pomoc anioła odwagi, który doda jej trochę pewności siebie i sprawi, że wyjdzie nieco do ludzi. To na pewno poprawi jej humor. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion powinien zachować czujność. Los będzie mu bowiem dawał znaki, których nie może przegapić, jeśli chce osiągnąć sukces. Warto, aby poprosił o pomoc swojego anioła stróża. On z pewnością ukierunkuje go, w którą stronę powinien spoglądać. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec powinien teraz kierować się sercem, o czym będzie mu przypominał anioł miłości. Tylko w ten sposób podejmie właściwe decyzje. Zbyt głębokie analizowanie każdej kwestii nie sprzyja bowiem odpowiednim krokom, a już na pewno odwadze. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec może liczyć na to, że anioł od spraw beznadziejnych będzie w tym tygodniu sprawował nad nim kontrolę. Nawet gdy będzie mu się wydawało, że wszystko jest do niczego, jego stróż szybko mu uświadomi, że wystarczy nieco pomóc losowi, aby się odmienił. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik powinien cieszyć się chwilą. Jego anioł stróż będzie mu o tym przypominał, bo właśnie teraz przeżyje najlepsze chwile tego roku. Wystarczy okazać wdzięczność i spojrzeć też na innych, nie tylko na siebie, aby zdać sobie sprawę, że wszystko się układa tak, jak powinno. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą teraz skazane na pomoc anioła mądrości. Mogą bowiem zwątpić w kogoś, kto jest im niezwykle oddany. To będzie jedna z najmniej rozsądnych rzeczy, jakie zrobiły w ostatnim czasie, więc ich niebiański stróż zrobi wszystko, aby wyprostować tę sytuację. 

Zobacz także: