Wyprzedaż w H&M wiosna 2018

W szwedzkiej sieciówce H&M szykują się duże wyprzedaże na nowy sezon 2018. H&M będzie się pozbywał ton ubrań w dobrych cenach, ponieważ musi oczyścić magazyny. Hennes & Mauritz planuje podobno pozbycie się odzieży i akcesoriów o wartości 4 miliardów dolarów, ponieważ źle oceniono zapotrzebowanie, jak podaje Bloomberg Markets.

Mimo wyprzedaży zimowych, H&M nie udało się pozbyć rzeczy z magazynów, nie bez znaczenia były też preferencje zakupowe klientów, podyktowane nietypową pogodą na początku roku.

Kiedy wyprzedaże w H&M?

Ogromne wyprzedaże (ubrania często będzie można dostać za grosze) odbędą się prawdopodobnie w krótkim czasie. Głównie ze względu na fakt, że H&M jako sieciówka-gigant musi w krótkim czasie pozbyć się zalegających w magazynach stocków. Magazyny muszą być puste do pierwszej połowy 2018 roku. Wygląda więc na to, że wyprzedaż H&M zbliża się wielkimi krokami (może to być kwestia kilku najbliższych miesięcy). Nie ma jeszcze informacji, czy czyszczenie magazynów odbędzie się również w polskich sklepach H&M, ale mocno na to liczymy!