Zadaniem soczewek jest korekta wady wzroku.  Jednak nawet wtedy, kiedy produkt spełnia swoją rolę, wciąż mogą zdarzać się chwile, kiedy nie widzisz tak dobrze, jak sobie życzysz. Jeśli na przykład doświadczasz:

• słabego kontrastu i nieostrego obrazu w kinie
• zjawiska olśnienia i efektu halo podczas prowadzenia samochodu nocą
• niewyraźnego widzenia w warunkach słabego oświetlenia,  
możesz sprawdzić w akcji nowe soczewki firmy Bausch+Lomb!  

Co sprawia, że klienci tak wysoko oceniają nasz nowy produkt?
Odczucie doskonałej jakości widzenia – soczewki PureVision® 2 HD szczególnie polecamy osobom, które spędzają dużo czasu przy ekranie komputerowym, kierowcom oraz nowym użytkownikom. Optyka wysokiej rozdzielczości High DefinitionTM sprawia, że zmniejsza się efekt halo, czyli poświata wokół źródeł światła oraz zjawisko olśnienia, czyli odbicia światła, które mogą przyczyniać się do niewyraźnego widzenia, zwłaszcza kiedy oświetlenie jest słabe.
Delikatność, którą odczuwasz przez cały dzień - nasze soczewki należą do najcieńszych soczewek dostępnych obecnie na rynku, dzięki temu zakładanie ich i noszenie jest niezwykle wygodne. Są pakowane w blistry napełnione nawilżającym roztworem, który poprawia komfort po aplikacji na oko a tym samym przynosi niezwykle naturalne uczucie i zapewnia przyjemność użytkowania produktu przez cały dzień.
Komfort zdrowych, nawilżonych i dotlenionych oczu - tlen jest niezbędny dla zdrowia oczu. I właśnie dlatego soczewki kontaktowe PureVision® 2 HD zostały zaprojektowane w ten sposób, by umożliwić wysoką przepuszczalność tlenu podczas ich noszenia. Dzięki temu twoje oczy pozostają zdrowe i nieprzekrwione.  

PureVision® 2 HD to soczewki do wymiany miesięcznej. Tryb noszenia dzienny, elastyczny i ciągły.    

Informacje o firmie Bausch+Lomb  

Misją firmy Bausch+Lomb jest powoływanie do życia wizjonerskich idei dotyczących zdrowia narządu wzroku. Podstawę działalności firmy stanowi segment soczewek kontaktowych i produktów do ich pielęgnacji, a także segment produktów do chirurgii gałki ocznej oraz segment farmaceutyków okulistycznych. Nazwa Bausch+Lomb jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych na świecie marek z branży ochrony zdrowia. Główna siedziba firmy, założonej w 1853 roku, mieści się w Rochester (stan Nowy Jork) w Stanach Zjednoczonych. Produkty firmy dostępne są w ponad 100 krajach.Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie internetowej www.bausch.com.    

®/TM to znaki towarowe firmy Bausch&Lomb Incorporated. © Bausch & Lomb Incorporated

ARTYKUŁ SPONSOROWANY