Sposób na skórę brzucha, która straciła jędrność

W kilku zdaniach działanie zabiegu UTIMS wyjaśniają specjaliści:

Dzięki wykorzystaniu technologii HIFU zabieg UTIMS dzięki fali akustycznej o wysokiej częstotliwości, powoduje ruch komórek w tkankach. Fala ma ograniczony zasięg i może kumulować się na różnej głębokości tkanki. Skoncentrowana fala ultradźwięków pozwala sięgnąć do określonej głębokości skóry powodując ruch i tarcie komórek generujące ciepło, co w efekcie prowadzi do mikro poparzeń wewnątrz tkanki – mają one średnicę od 0.5 do 1 mm. Powierzchnia skóry pozostaje nietknięta, za to pod spodem zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji stymulowane przez uszkodzenia.

Co to oznacza dla kobiety poszukującej pomocy w walce z problemami mało elastycznej i najczęściej brzydko wyglądającej skóry? UTIMS to idealny zabieg wykonywany na twarzy, ale także polecany na całe ciało. Jego specjalistyczne zastosowanie polega na działaniu głęboko pod skórą. Nie jest ono widoczne gołym okiem. Efekt? Zredukowana wiotkość w problematycznych miejscach jak: ramiona, brzuch, piersi, pośladki czy kolana, redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim znaczący wpływ na przywrócenie elastyczności skóry ww. partii. Co więcej, zabieg powtarzany regularnie może przyczynić się do zażegnania problemów z tzw. oponką lub podwójnym podbródkiem. Jak dla nas – rewelacja, której nie było jeszcze na rynku. Aby wzmocnić i utrwalić efekt „odchudzonego brzucha” warto zapoznać się również z mezoterapią preparatem Cellutrix. Po wprowadzeniu go pod tzw. fałd brzuszny wpływa na rozpuszczanie tkanki tłuszczowej.  Mezoterapia dzięki specjalistycznemu znieczuleniu może być wykonywana nawet u osób, które mają niski próg bólu.

 

Twarz: najczęściej występujące problemy w tym obszarze skóry

Wygląd naszej twarzy może dużo o nas mówić. Piękna, promienna cera to najprawdopodobniej marzenie każdej kobiety. Nie zawsze jednak natura tak nas obdarowuje. Nie warto jednak pozostawać bierną. Na rynku medycyny estetycznej są już sposoby, dzięki którym możemy podjąć walkę o młodszy i lepszy wygląd naszej cery.  Odkryłyśmy wielofunkcyjny zabieg, dzięki któremu m.in. poradzisz sobie z większością problemów występujących na twarzy. Brak jędrności, zmarszczki, opadający owal  twarzy – to właśnie temu zapobiega utims body. Nie słyszałaś wcześniej tej nazwy? To bardzo prawdopodobne, ponieważ jest to innowacyjna i bardzo nowoczesna technologia. Powstała w celu rozwiązania większości problemów widocznych na skórze kobiet wraz z upływającymi latami.

Wolumetria twarzy – co to takiego?

Poza działaniami w postaci wypełnienia zmarszczek i przywracania ogólnej elastyczności twarzy w Skin Clinic możesz również zażegnać widoczne problemy z policzkami. Są płaskie, opadające lub zapadnięte? To wszystko skorygujesz całkowicie bezpiecznym zabiegiem o nazwie wolumetria twarzy. Jest on także świetną opcją na wypełnienie bruzd nosowo-wargowych. Jak działa?

Zabieg jest bardzo prosty, bezinwazyjny i nie naraża cię na ból. W jego trakcie wstrzykiwany jest bezpośrednio pod skórę kwas hialuronowy, którego ilość wraz z wiekiem w tym obszarze znacznie się zmniejsza. Dzięki temu dowolnie, względem swoich preferencji wyprofilujesz policzki bądź inne obszary, z których nie jesteś zadowolona.  

Do tej pory byłaś sceptycznie nastawiona do tego typu zabiegów chociażby z obawy o ból? Nic bardziej mylnego! Zabiegi przetestowałyśmy na własnej skórze.