Wibrator z prochami ukochanego

Nietypowy i kontrowersyjny gadżet erotyczny to dzieło duńskiego artysty, Marka Sturkenboom’a. Szkatuła, której niemal każdy element ma swoje zastosowanie, to jednak coś więcej - projektant przekonuje, że jest to swego rodzaju zestaw, który ma pomóc przywrócić wspólną intymność osobom, które straciły ukochanego, bądź ukochaną. 

Biała, estetycznie wykonana szkatuła, którą otwiera się za pomocą złotego klucza (sam klucz może być noszony jako naszyjnik), kryje w sobie głośniki, buteleczkę na perfumy ukochanego wraz z gruszką do rozpylania aromatu w pomieszczeniu, a także miejsce na pierścionek zaręczynowy, czy obrączkę. Oprócz tego jest oczywiście główny punkt programu, czyli wspomniany wibrator, który pomieści 21 gram prochów skremowanego bliskiego.

21 gram

Wibrator, dołączony do zestawu „21 gram”, jest zrobiony ze szkła, a wewnątrz umieszczono niewielki pojemniczek na prochy. Zarówno pojemniczek, jak i zakrętkę, wykonano z 14-karatowego złota. Cały projekt można zobaczyć na stronie autora, https://marksturkenboom.com/Works/21-grams/, który zaznacza, że w przypadku zamówienia produktu, nie otrzymamy go z dnia na dzień - wszystkie elementy są przygotowywane ręcznie i starannie składane przed wysyłką.