Sobotnie popołudnie to idealny czas na przemyślenia. Marzysz o tym, by mieć więcej gotówki, a na koncie pojawiały się wyższe liczby? Zaufaj białej magii i wypróbuj weekendowy rytuał na bogactwo. Jego potrzebny składnik na pewno masz w kuchni. Nic nie stracisz, a możesz wiele zyskać.

Jak działa weekendowy rytuał na bogactwo?

O czy marzysz, gdy masz wolną chwilę? Jeśli twoim celem jest życie w dobrobycie, dostatku i bogactwie, możesz w łatwy sposób wspomóc swoje szczęście. Kiedy wypróbujesz weekendowy rytuał na bogactwo, znajdziesz się o krok bliżej spełnienia swoich pragnień. Dzięki niemu skupisz się na pozytywnej energii finansowej, która towarzyszyć ci będzie w dwa najbardziej sprzyjające obfitości dni tygodnia – sobotę i niedzielę. Takie weekendowy rytuał działa najlepiej wtedy, kiedy masz wolne od pracy w te dni i możesz całkowicie skupić się na tworzeniu przyszłości. Inaczej niż przy innych rytuałach, ten sposób na bogactwo należy zacząć w dzień, po godzinie 17:00. Do wykonania rytuału na bogactwo będą ci potrzebne tylko 3 rzeczy:

 • 1 główny składnik: soda oczyszczona
 • monety, banknoty i biżuteria – symbolizujące bogactwo
 • 1 jasna świeca.

Soda symbolizuje tu moc oczyszczenia, odnowy i rozrostu. Wszystkie te elementy zbierz i przygotuj się na weekendowy rytuał bogactwa w barwach zachodu słońca, złotej godzinie.

Zobacz też:

Jak wykonać weekendowy rytuał na bogactwo?

Ten rytuał na przyciąganie pieniędzy najlepiej sprawdza się, kiedy przeprowadza się go w sobotnie popołudnie. Wpływa na to kilka ważnych powodów:

 • sobota to dzień obfitości, wzrostu i dobrobytu,
 • masz więcej czasu w wolny dzień, dzięki czemu możesz wypalić całą intencyjną świecę i doprowadzić rytuał do końca,
 • możesz skupić się na działaniu rytuału i pozostać pod wpływem jego pozytywnej energii także w niedzielę, kolejny dzień dostatku.

Wybierz spokojne weekendowe popołudnie i przygotuj potrzebne przedmioty. Poczekaj do godziny 17:00 lub na wpadające do pokoju promienie zachodzącego słońca. Przeprowadź weekendowy rytuał bogactwa krok po kroku:

 1. Świecę umieść na podstawce i zapal.
 2. Wokół świecy wysyp sodę i wyłóż na nią monety.
 3. Monety wymieszaj z sodą.
 4. Wokół lub obok podstawki ułóż pozostałe banknoty i biżuterię.
 5. Wykonuj dłonią okręgi nad świecą i wypowiedz intencję: Niechaj wzrasta czysty zysk, jak tej świecy rośnie błysk.
 6. Pozwól świecy wypalić się do końca, aż sama zgaśnie.
 7. Pozbieraj pieniądze i schowaj je z powrotem do portfela, biżuterię odłóż na miejsce. Wosk i sodę wyrzuć, najlepiej do ziemi.

Wysoki i równy płomień świecy świadczy o tym, że rytuał został prawidłowo przeprowadzony. Pamiętaj o tym, by wykorzystać swoją pozytywną energię finansową.

Zobacz także:

Sprawdź także: