Warsztaty poprowadzi trener oraz coach Aleksandra Ramos oraz makijażysta Harry Jefferson.
W trakcie spotkania odbędzie się coaching grupowy oraz warsztaty wizażu.
Poszukujemy osób zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie. Osoby chętne prosimy o kontakt pod nr tel. 22 648 50 90 lub 22 648 01 02


Warsztaty "WARTOŚCIOWA W KAŻDEJ SYTUACJI" zostały stworzone z myślą o Paniach, które zmagają się z problemem łysienia plackowatego lub są w trakcie chemioterapii.

Pomysł na tego typu warsztaty zrodził się przy okazji współpracy Kliniki Włosów Hair Lab  z coachem Aleksandrą Ramos oraz makijażystą Harry’m Jeffersonem. Osoby, którym starała się pomoc Klinika Hair Lab (w postaci projektowania indywidualnych uzupełnień włosów, peruk), okazywały potrzebę odnalezienia wsparcia psychicznego, ale nie skoncentrowanego na typowych sesjach terapeutycznych, tylko na znalezieniu siły i motywacji do tego, aby czuć się pewnym siebie, czuć się pięknym w sytuacji, kiedy to zdrowie zadecydowało o zabraniu tak ważnego atrybutu kobiecości jakim są włosy. I tutaj zrodził się pomysł połączenia grupowych sesji coachingowych, których celem jest motywowanie do działania z rzeczą, która dobrze wykonana potrafi rozpromienić  i wydobyć piękno każdej kobiety czyli makijażem.

Połączenie sił wspólnych sesji coachingowych oraz makijażowych powstało podczas prowadzenia przez Aleksandrę Ramos I Harry’ego Jeffersona szkolenia dla przyszłych artystek makijażu. Okazało się, ze pozytywna energia oraz wiedza, którą przekazują , przynosi dodatkowe korzyści w postaci poprawy samopoczucia i zmiany nastawienia do życia uczestniczek, które mówiły oraz pokazywały każdego dnia, ze połączenie pięknie wykonanego makijażu i prostych ćwiczeń coachingowych daje nadspodziewanie pozytywny efekt.

Zdecydowaliśmy, ze chcemy podzielić się tym również z kobietami, które bardziej tego potrzebują. Zaplanowaliśmy warsztaty, które pozwolą im znaleźć chęć i motywację do wykonania kroku naprzód, chcemy sprawić by znów poczuły się piękne i umiały odnajdywać radość w każdym dniu. Nie nastawiamy się na pracę terapeutyczna, naszym celem jest zastrzyk pozytywnej energii podczas coachingu grupowego i nauczenie uczestniczek jak dbać i siebie i błyszczeć każdego dnia mimo przeciwności losu.


HairLAB Klinika Włosów
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
e-mail:klinika@hairlab.pl